Trend Genç Odası Takımları

İstikbal Genç Odası Takımları
İstikbal Genç Odası Takımları

Gençlerin dilinden anlayan ve oldukça kullanışlı bir oda tasarımını sunan istikbal 2019 yılının ilk çeyreğinde yepyeni genç odası tasarımlarıyla satışlarını sürdürüyor. Palet ve Santino modellerinin renk ahenkleri ile fazlasıyla tercih sebebi olan oda takımları uygun fiyatları ile de tercihlerde ilk sırayı alıyor.

Gençlerin hayranı olduğu temaları odalarına taşıyan mobilya üreticileri birden çok renk ve alternatif ile müşterilerine hizmet veriyor. İstikbal genç odası takımları gençlerin isteklerine göz alıcı ürünleriyle, farklı tasarımları, ürün kalitesiyle karşılık veriyor. Gençlerin kendilerini özgür hissetmelerini sağlayan bu tasarım ve temalar, gençlerin yaratıcılığını da pekiştiriyor. Örneğin; İstikbal genç odası takımlarından biri olan Speed genç odası takımı gardırop ve komodinlerin üzerindeki araba çıkartmaları ile gençlerin hayal dünyasında gezinti yapmasına olanak sağlıyor.

2021 Yeni İstikbal Genç Odaları

Diana genç odası takımı oldukça fonksiyonel bir tasarıma sahip sürgü kapı gardırobu, beyaz renk kartelası ile ön planda olan diana genç odası pembe renkli figürlü kulplar ve desenler ile zenginleştirilmiş kitaplığı, şifonyeri ve komodinleri ile prenses odalarını aratmıyor. İstikbal genç odası takımları aynı odayı paylaşan kardeşleri de unutmamış Safran genç odası takımı dizaynında kullanılan renkleri ile dikkatleri çekerken fonksiyonelliği ile de adından bir kez daha söz ettiriyor. Safran genç odası ranzası ayrılarak aynı zamanda iki ayrı yatak olarak da kullanılıyor. Odanın büyüklüğüne göre istenilen şekilde rahatlıkla uygulanabilir. Modern bir görünüme sahip birimlerden oluşan fonksiyonel mobilya grubu uygun fiyatıyla da müşterilerde memnuniyet yaratmaktadır. Bu memnuniyeti kalıcı bir etkiye dönüştürme peşinde olan İstikbal mobilya grubu bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge birimiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıyacak tasarımlar var eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here