Yeşil Kahve İle Nasıl Zayıflanır

Kilo vermek istenilen vücuda kavuşmak hemen hemen herkesin hayalidir. Özellikle kış aylarında yaz aylarına hazırlık yapmak için bir çok kez diyetler yapıyoruz ve malesef ki hepsi üzüntüyle sonuçlanıyor. Artık yeşil kahve ile zayıflama yöntemiyle bu derdimiz ortadan kalkıyor.Eğer gerçekten zayıflamak istiyorsanız kendinden emin ve istikrarlı olmanız gerekmektedir. Yeşil kahve ile zayıflama yöntemi size sanılanın aksine vücutta su yada kas azalmasına sebep olmaz. Önemli olan kısa sürede zayıflamak olduğunu unutmayalım çünkü kısa sürede zayıflanan aslında kilo yada yağ kaybı değildir, su ve kas kaybıdır. Bu su ve kas kaybı zamanla insan vücudunda halsizlik denge bozukluğu eklemlerde ağrı gibi çeşit çeşit hastalıklara neden olmaktadır. Uzun zamanla bu hastalıklar daha büyük sorunlara neden olabilir. Yeşil kahve bildiğimiz kahvenin kavrulmamış halidir.Coffea familyasından gelen bu ağacın meyvelerini kavurup öğütülür,sonra su yada süt karışımıyla birleştirilerek yeşil kahve elde ederiz.

Yeşil Kahve İçerek Zayıflama

Yeşil kahve, kavrulmuş kahve çekirdeklerine göre daha fazla antioksidan içerir.Yeşil kahvenin bir çok faydaları vardır.Metobolizmayı hızlandır aynı zamanda yağ yakımında önemli bir rol oynar.

Yeşil kahvenin zayıflatması bir diğer faydası ise verdiği enerji sayesinde kişideki yorgunluk ve halsizliği ortadan kaldırdığı biliniyor.Pek çok faydası bulunan yeşil kahvenin tansiyon üzerindede etkili bir iyileştirme kuvveti vardır.Yeşil kahve vücudumuzun bağışıklık sistemini korur.

Yeşil kahve ile zayıflama bir çok bitkisel ürün satan internet sitelerinde mevcuttur.Yeşil kahvede her üründe olduğu gibi dikkat edilmesi gereken bazı ufak ayrıntılar vardır.Bunlardan bazıları ve genellikle en önemli olanı yeşil kahve tüketirken aşırı kullanılmamasına çok dikkat edilmesi gerekilir. Yediğimiz içtiğimiz her ürünün fazlasını zarar olduğunu unutmamamızı hatırlatmak isterim.Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu ise yeşil kahve içerken su tüketimini arttırmaktır.

Normalde bir insanın günlük su ihtiyacı 1,5-2 litredir, ancak yeşil kahve tüketirken 2,5 litreye kadar çıkabilir.Bunun nedeni ise metobolizmayı hızlandırdığı için vücudumuz eğer su içmezsek su kaybetmeye başlar vücudumuz su kaybederse kilo verilmesi azalır. Vücudumuz su kaybederse halsizlik belirtileri başlar. Yeşil kahve kullanırken verilen ölçülere uymayı unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here