Partneriniz Sizi Aldatıyor mu İşte Öğrenmenin Yolları

Partneriniz size ihanet ettiğinden kuşku mu duyuyorsunuz? İhanet er ya da geç ortaya çıkacak ipuçları taşımaktadır. Dikkat edeceğiniz birkaç nokta ile ihaneti önceden sezmeniz mümkün. Eğer aldatıldığınızı düşüyorsanız emin olmadan yanlış davranmamanız gerekiyor. Belki de yersiz şüphelere kapılmış olabilirsiniz. En doğru çözüm ise ihaneti ele veren ipuçları ile yola çıkmaktır.

İhanet çağımızın ilişkilerinin en büyük sorunu. Peki sevdiğiniz kişinin size ihanet ettiğini nasıl anlayabilirsiniz? İşte bu sorunun cevabı yazımızda.

    • Eğer partneriniz hızlı bir değişim yaşıyorsa sorun var demektir. Eskisinden daha düşünceliyse, sizinle eskisi kadar sohbet etmiyorsa ya da kendine eskisinden daha fazla özen gösteriyorsa bu değişimin altında yatan sebep ihanet olabilir.
    • Aldatan eş daha çok size karşı öfkeli davranmaya başlayacaktır. Hatta size katlanılmaz biri olduğunuzu düşündürecek davranışlarda bulunabilir. Eşinize kendinizi ifade etme şansı bile tanımaz.

  • İhanetin en belirgin ipucu ise eşinizin artık eve daha geç dönmesi. Uzayan toplantılar, iş seyahatleri ve sık sık iş için acil evden çıkmalar ihanetin göstergesi olabilmektedir.
  • Ona soru sorduğunuzda lüzumsuz yere kendisini savunmaya başlayacaktır. Belki de bunu hissetmesine neden olacak bir konu değildir, ancak hissettiği suçluluk duygusu onu buna itecektir.
  • Eşinizin size davranışlarını kontrol ederek ihanete dair ipuçları bulabilirsiniz. Soru sorduğunuzda uzun süre gözünüze bakabiliyor mu, cevap verirken tedirgin mi, istediğiniz cevapları hızlı olarak veriyor mu, ona beni aldatıyor musun gibi bir soru yönelttiğinizde sinirleniyor mu? Tüm bunlar ihanete dair ipuçlarıdır.

İhaneti ele veren ipuçları aslında hepinizin bildiği ufak noktalardır. En önemlisi ise sizinle eskisi kadar sex için vakit geçirmiyorsa, size zaman ayırmıyorsa başkalarının araya girdiğini düşünmenin vaktidir. Fakat size önerimiz elinizde net deliller olmadan yanlış bir harekete kalkışmamanız. Belki de tüm bunlar ihanetin değil, partnerinizin ciddi bir sorununun nedeni olabilir. Doğru olan zaman içerisinde eşinizi takip ederek ihanete dair somut ipuçları ile hareket etmektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here