Yılbaşı Gecesinde Yapılabilecek Saç Modelleri

Kadınlar bazen saçlarında bir modeli denemek isterler fakat buna bir türlü cesaret edemezler. Dilediğiniz modeli gönül rahatlığıyla deneyebileceğiniz bir gün vardır aslında: Yılbaşı gecesi…  Çok mu abartılı oldu, bu kadar süse gerek var mıydı, şurası da saçma oldu diye düşünmeden gönlünüzden geçeni yapabileceğiniz bir fırsat yılbaşı gecesi.

Biz de bu yazımızda yılbaşı gecesi kuaföre gitmeyip de kendi tarzını konuşturmak isteyen kadınlara yönelik  birkaç fikir önermek istiyoruz. Çok zahmet gerektirmeyen, saatlerce ayna karşısında oturmanıza gerek kalmayacak hem de tamamen sizi yansıtacak dokunuşlarla çok güzel ve çarpıcı görünebilirsiniz.

 

Eğer saçınızı topuz, örgü ya da at kuyruğu yapmak istemiyorsanız güzel görünmenin en kolay kolu simli, taşlı tokalar ya da taçlar kullanabilirsiniz. Bu şekilde hem doğal hem de çarpıcı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

1-tile

 

 

 

Kıyafetinizle uyumlu olan veya tamamen zıt renkte olan zarif, sade bir aksesuarla da oldukça şık görünebilirsiniz. Tek yapmanız gereken kendinize uygun olan parçayı seçmeniz ve doğru şekilde kullanmanız.

kC01yJfHvT5nSaç-Modelleri-8

 

 

Eğer saçınızda herhangi bir aksesuar sevmiyorsanız, derli toplu, çabuk bozulmayacak bir saç tam da sizi yansıtacak bir saçsa daha sade modeller denemelisiniz. Bu şekilde hem de kışın soğuk ve rüzgarlı havasında ya saçım bozulursa gibi bir derdiniz olmaz.

Taylor-Swift-Saç-Modeli

 

 

Yılbaşı gecesinde sadece saçınızla değil makyajınızla ya da değişik aksesuarlarınızla da şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Hoş ve çarpıcı bir makyaj, oldukça değişik tarzda yapılmış manikür veya sade saçınız ve kıyafetinizin yanında göz alıcı bir aksesuar sizi gecenin yıldızı yapabilir.

99-9733617635231314569731287

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here