Yeni Yılda ki Gelinlik Modellerinde Keskin Çizgili Tasarımlar Dikkat Çekiyor

2019 yılı gelinlik modellerini inceleme altına aldığımızda 2018 gelinlik modellerinde görüldüğü gibi yaka ve kol kısımlarında pek bir değişikliğe gidilmeyecek gibi duruyor. Daha çok saydam detaylara ve yüksek parlaklık üzerinde durulmuş gibi görünüyor. Fakat detaylar her ne kadar değişiklik gösterse de yeni yıl gelinlik modellerinin daha az gösterişli ve daha kadınsı modeller olduğunu söyleyebiliriz. Geçen sezonda dikkatleri üzerine çeken yumuşak geçişler bu sezon yerini keskin çizgilere bırakıyor.

Rengârenk Gelinlik Modelleri

2019 yılı gelinlik modelleri arasında bu sezonda genç kızlarımızı rengarenk gelinlik modelleri bekliyor. Beyazın arka planda kaldığı, daha çok mavi, altın, gümüş, sarı, buz mavisi ya da leylak renklerin ön planda olduğu yeni sezon gelinlik modelleri daha şimdiden ilgi görmeye başladı. Fakat beyazdan vazgeçemeyenler içinde kocaman fiyonklu, askı detaylarının bulunduğu, keskin çizgilere sahip gelinlik modellerini tercih edip tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Yeni sezon gelinlik modellerinde modern dokunuşlara sahip geleneksel Türk motifleriyle harmanlamış aynı zamanda dantel ve çiçek motiflerinin bulunduğu modeller sahip olduğu tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Tercihini daha çok sadelikten yana kullanmak isteyen gelin adayları için de minimal tasarıma sahip gelinlik modelleri ön planda yer almaktadır. Kaliteli kumaşlardan sade bir şekilde dikilen minimal gelinlik modellerinde daha çok kayık yaka ve uzun kollu modeller ilgi görmektedir.

Gelinliği Kullandıktan Sonra Mutlaka Gelinlik Kılıfı İçinde Saklayın

Yeni yılda birbirinden farklı, şık tasarımlara sahip aynı zamanda rengarenk kumaşlardan üretilmiş gelinlik modellerini sıklıkla göreceğiz. Özel tasarımlara sahip gelinlik modellerini ilk gün ki gibi muhafaza etmek için gelinliklerinize özel olarak üretilmiş gelinlik kılıfı eğer bulamazsanız abiye kılıfı da tercih edebilirsiniz. Gelinliklerinizi satın aldığınız yerlerden ya da İnternet üzerinden sipariş verebileceğiniz, alternatifleri olan gelinlik kılıfı hava alan kumaş gelinlik kılıfı  olmasına dikkat etmeniz çok önemlidir. Evde, seyahate çıkarken çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz, kıyafetlerinizi koruma noktasında sizlere çok yardımcı olacak gelinlik kılıfını çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Her yerden kolay bir şekilde temin edebileceğiniz bu kılıflar sayesinde uzun yıllar boyunca gelinliklerinizi rahat bir şekilde saklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here