Yeni İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Çok Güzel Havlu Kenarı Örnekleri

Bu yazımızda sizinle yeni iğne oyası havlu kenarı örnekleri paylaşacağız. İğne oyası havlu kenarları her çeyizde bulunan ince işçilikli ve zarif ürünlerdir. Marifetli ve yaratıcı hanımlar geleneksel modellerin dışına çıkıp farklı ve yaratıcı ürünler ortaya koyabilirler. Bu yeni desenler karmaşık olabileceği gibi, çok basit fakat hoş görünümlü de olabilir. Aşağıda sizinle bazı yaratıcı iğne oyası havlu kenarı örnekleri paylaşacağız.

-Nazar boncuklu havlu kenarı örneği
Nazar boncuğu, bir diğer adıyla göz boncuğu kültürümüzde sık sık kullanılan bir öğedir. Bu havlu kenarı örneğinde klasik cam boncuklar yerine iğne oyası ile yapılmış farklı bir nazar boncuğu formu görülüyor. Bu iğne oyası havlu kenarı örneği basit, fakat oldukça hoş bir örnek.

-Kurdeleli boncuklu havlu kenarı örneği
Kurdele ve boncuklarla süslenmiş bu basit havlu kenarı örneği çok şık ve modern bir görünüme sahip. Farklı tip ve renklerde boncuk ve kurdeleler kullanılarak çeşitlendirilebilecek bir örnek.

-Balık desen havlu kenarı örneği
Balık desenli bu havlu kenarı örneği geleneksel çiçek desenlerinden farklı ve orijinal bir örnek. Mavi tonlarında yapılacak iğne oyası işleri ile balığa daha yakın bir görünüm elde edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here