Yay ve Oğlak Burcuna Göre Abiye Elbise Seçimi

Abiye Seçimi

Abiyeler özel davetlerde, özel toplantılarda çeşitli organizasyonlarda giyilmesi gereken kıyafetlerdendir. Bu nedenle kişi çok nadir katıldığı ve bu kadar şık olmasını gereken ortamların kıymetini bilmeli ve vücudunu en iyi gösteren, ruhunu en iyi yansıtan ürünü seçmelidir. Bu yüzden burçlardan yardım alınabilir.

Yay ve Oğlak Burcu Abiye Tercihleri

Yay Burcu

Yay Burcu
Yay burcunda olan bir bayan zarif, şık ve sevimli hareketleriyle dikkat çekmeyi başarır. Genellikle hareketli bir yapıya sahip olan yay kadınları bir anda modunu değiştirir. Aslında yumuşak başlı olan yay burcu bir saniyede öfkelenir. Enerjileri en üst seviye de olduğu zamanlarda bile bir anda içine kapanır. Bu burcun kadını gizemli olmayı sever ve kıyafetlerinde spor, şık ve zarif tasarımlarla tercihlerini yapar. Takılardan hoşlanırlar ve bu nedenle yılın en moda renklerinden olan sarı size çok iyi olacaktır. Sarı çekici tasarımdır ve elbisede olan kolyesiyle birlikte size uygun olacaktır.

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu
Oğlak burcunda olan bayan çekicidir ve en önemlisi işveli tavırlarıyla dikkat çeker. Çevresindeki herkes tarafından sevilen ve karşı tarafa sevgisini belli eden bir burçtur. Zarif, kibar ve nazlı olmasının yanında en asil burçtur. Oğlak burcu kadını çalışkan ve başarılı olmak için uğraşır ve iş koliktir. Kıyafetlerde ise genellikle sade kıyafetlerden hoşlanır ve özel gecelerde de abartılı olmayan, içinde rahat hissedebileceği kıyafetleri tercih eder. Durum bu şekildedir ancak genelde farklı tasarım elbise arayışına girer. Bu nedenle resimdeki pembe elbise straplez tam göre olacaktır. Vücudu sarması ve etek kısmına tül konularak dizayn edilmesi tül detaylardan hoşlanan oğlak kadınlarına özel hazırlanmış gibi görünüyor.

Yay ve oğlak burcu diğer abiye seçenekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here