Versace Eros parfümü

Versace Eros

Versace Eros parfümünün en büyük özelligi yoğun şekerli kokusudur. Tatlı bir kokuya sahip olmakla birlikte aynı zamanda ketum bir pafümdür. İçinde nane, vanilya ve limon esansı olduğundan, tam olarak nasıl bir birleşimden olduğunu hissedemezsiniz. Bu da neden ketum bir parfüm olduğunu anlatır Versace Erosun.
Eh biraz da tahrik edici bir kokudur kendisi. Modern, egzotik ve bir o kadar da sizi rahatsız etmeyecek kadar ılımlı bir parfümdür. Tabi ki kullanımında siz de ılımlı olursanız.
Adı üstünde o bir Eros. O Tanrilara ait bir koku. Erkekligin simgesi. Tutku dolu…

Versace Eros
Versace Eros

Aşk, tutku, güzellik ve arzu. Versace Eros güçlü, tutkulu ve kendisinin efendisi bir erkeğin parfümü. Eros cilt üzerinde benzersiz bir hava, güven verici bir erkeksilik. Mükemmel ve gösterişli, Eros aşk namelerinin özü. Nane yaprakları, İtalyan limon kabuğu ve yeşil elma karışımından elde edilen yoğun, canlı ve coşkulu bir freshliğe sahip parlak bir koku; tonka fasulyesi, amber, ıtır ve vanilya gibi oryantal, etkileyici ve sarıp sarmalayan koku notalarının verdiği bağımlılık yaratıcı bir haz; odunsu notaları sembolize eden yoğunluk ve güç kazandırıcı atlas ve virginia sedir ağacı, vetiver ve meşe yosunu.
Nelerde varmış içinde değilmi? Görenleriniz bilirler rengide mavidir. Mavi rengi okyanusu andırır. Şişesi de bir o kadar şık vekaliteli durur. Mavinin insanı rahatlatan ve insana dinginlik duygusu veren özelliği yansımış bu parfüme adeta.
EDT olmasından dolayı yaz ve kış aylarında rahatlıkla kullanılabilir. Eau De Toilette (EDT) gördüğünüz anda bunun yazlık bir parfüm olduğunu anlayabilirsiniz. Hafif bir kokudur ve yazında insanı rahatsız etmez. Ancak yazın da parfüm kullanmanın bir adabı, usulü vardır. Herkesin bildiği gibi yazın insanlar normalden daha fazla terler. Bu çok doğaldır. Ancak doğal olmayan bu ter kokusunu bastırmak için sıkılan bol miktarda parfümdür. Ter kokusunu kapatmadığı gibi her iki koku birleşip çok kötü bir hal almaktadır. Bu yüzden kötü kokuyu bastırmak amaçlı kullanmaktansa güzelce bir duş alıp temiz kullanımda daha etkili sonuç alınacaktır. Hem çevremizi rahatsız etmemiş hem de hoş kokumuzla kalıcı bir iz bırakmış oluruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here