Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun saç modelleri, özellikle uzun saçlı bayanlar tarafından merak edilmekte ve ilgi ile kullanılmaktadır. Bu saç modellerinde amaç her zaman ki gibi bir güzel bir görünüm kazanmaktır. Uzun saçın bakımı kısa saçlara göre daha zordur. Ancak herkes upuzun saçları olmasını arzu eder. Hacimli, parlak ve uzun saçlar birçok modele de girebildiği için bayanların hayallerini süslemeye devam etmektedir.
Uzun saç modelleri hakkında fikir edinmeden önce saçlarınıza düzenli olarak bakım yapmalısınız. Böylece şekil almaları kolaylaşacaktır. Ayrıca dilediğiniz modeli uygulamanız için de saatlerce vakit kaybetmenize gerek kalmayacaktır. Kimi zaman kendi kendinize ürettiğiniz modelleri kimi zaman arkadaşlarınızın tavsiye ettiği modelleri saçlarınızda deneyebilirsiniz. Ancak daha farklı modeller öğrenmek ve saçlarınızda denemek istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

2014-Bayan-Uzun-Saç-Modelleri-1

 

Uzun Saçlar ile Yapılabilecek Modeller

Uzun saçlı olmanın avantajlarından biri ne yapılırsa yapılsın ortaya güzel bir model çıkacak olmasıdır. Uzun saç modelleri arasında ilk olarak maşalı saçlar gelmektedir. Maşa yapılan bir uzun saç ile her yere gidilmesi mümkündür. Bunun dışında uzun saçlara dalgalı fön ya da dağınık topuz modelleri de çok yakışacaktır. Sizler de uzun saçlara sahipseniz bu modelleri deneyebilirsiniz. Aynı zamanda uzun bir saçı atkuyruğu yaparak da çok asil görünümlere kavuşabilirsiniz. Saçlarınızı açık bırakıp tek bir tarafına öreceğiniz modelle de herkesin dikkatini çekmeniz mümkün olacaktır. Bu çeşit örgülü modellerini hayatınızın her alanında kullanmanız mümkündür. Bu modellerden herhangi birini saçlarınıza uyguladığınızda ortaya mükemmel görüntüler çıkacaktır. Ancak her uzun saç her zaman güzel görünmemektedir. Uzun saç kullanacaksanız bakımlı olmasına çok dikkat etmelisiniz. Kırıkları varsa mutlaka kestirmelisiniz. Ortaya net ve dolgun saçlar çıkararak tüm modellerle harikalar yaratabilirsiniz.

Uzun saç modelleri hakkında galerimize göz atabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here