Uzun Kollu Abiye Modelleri

Uzun Kollu Abiye Modelleri_14

EN ŞIK UZUN KOLLU ABİYE MODELLERİ
Kadınların kurtarıcısı ve her zaman ihtiyaç duyduğu abiyeler birçok modelde vitrinlerde yer alır. Kısa, dantelli, prenses, balık gibi modellerin yanında uzun kollu abiye modelleri de çok zarif ve şık bir görünüm kazandırır. 2015 senesinde de bu modeller çok beğeni topluyor.

Soğuk zamanlarda ve uzun süreli davetlerde uzun kollu elbiseler giyilerek her zaman şıklık sağlanabilir. Abiye giymek isteyen ancak mevsimden çekinen kadınların imdadına her zaman uzun kollu abiye modelleri koşar. Böylelikle de çok farklı modeller ortaya çıkmıştır. Kolları tamamen tülden ya da dantelden olan uzun kollu elbiseler çok beğenilir. Bunun yanında kolları uzun ancak etek kısmı kısa olan farklı abiyeler de kolaylıkla elde edilebilir. Birçok marka bu modele de sezonlarda ve kreasyonlarda yer ayırır. Her zaman beğenilen ve trend olan bir modeldir.

Her kadına yakışacak olan uzun kollu elbiseler ile şıklığınızı tamamlayın. Sitemizdeki modelleri inceleyerek en iyi modeller hakkında fikir sahibi olabilir ve buna göre abiye alışverişine çıkabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here