Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri

Uzun Kollu Abiye Elbise Modelleri

Uzun kollu abiye elbise modelleri son dönemin en trend abiye modelleri arasında yer almaktadır. Sizler de bu modelleri inceleyerek ne kadar şık ve zarif durduklarını görebilirsiniz. Dekolte sevmeyen ya da özellikle sırt dekoltesi kullanmak isteyen bayanların tercih ettiği uzun kollu abiyeler, vücudu daha zarif ve ince göstermeleri sebebi ile büyük ilgi görmektedirler.
Uzun kollu abiye elbisemodellerihem tesettür kullanan hem de kullanmayan bayanların giyebilecekleri çeşit ve modeller de üretilmektedir. Bazılarıkabarık etekleri bazıları ise balık şeklinde ki modelleri ile tüm bayanlara hitap etmektedir. Renkleri, kumaşları ve modelleri ile bir zarafet ürünü olan uzun kollu abiyeleri; özel davetlerde, düğün ya da nişan gibi önemli gecelerde giyebilirsiniz.

Vücut Tipine Uygun Abiyeler

Abiye elbise seçimi çok önemlidir. Çünkü seçilen her elbise her vücuda uyum sağlamamaktadır. Bazı elbiseler sizleri kötü bir görünüme kavuştururken bazıları olduğunuzdan daha iyi bir görünüme kavuşturabilmektedir. Bunun için yapmanız gereken vücudunuzu iyi tanımak ve uygun abiyeler seçmek olacaktır. Örneğinuzun kollu abiye elbise modelleri birçok kişi tarafından tercih edilebilmektedir. Ancak bu her abiye için geçerli değildir. Örneğin vücut tipiniz bir kum saati şeklindeyse yani ince bir beliniz varsa en uygun modeller bele oturan modeller olacaktır. Ya da küçük göğüs kafesi ve dar bir omuza sahipseniz vücudunuzun üst kısmını geniş, basen kısmınızı ise dar gösterecek abiyeler seçmelisiniz. Bunun için en uygun modeller de üst tarafınıza yapışan ve alt tarafı şifon olan tarzlardır. Vücut tipiniz elma tipi ise yani kalın ve kısa bir boyun, kalın bir bel ve dar kalçalara sahipseniz abiye seçimizde boyun bölgenizi açıkta bırakacak elbiseler seçmelisiniz.

Uzun kollu abiye elbise modelleri ve diğer abiyeler için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here