Ünlü Dizi Oyuncularının Saç Modelleri

Onlarca model saç çeşidine sahip olan ünlüleri takip ederek yeni yılın saç trendlerini anında öğrenebilirsiniz. Eğer siz de mevcut saç stilinizden sıkıldıysanız ve sevdiğiniz ünlüyü taklit ederek mevsimsel değişiklikler yapmak istiyorsanız sınırsız kesim, çeşit ve renk arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

2015 yılının en çok tercih edilen ünlü saç modelleri arasında topuz, örgü ve kısa modeller gelmektedir.

Ünlülerin kısa saç modelleri:

Eğer yağlı ve bakımı zor olan saçlara sahipseniz kısa saça sahip ünlülerin modellerini uygulayarak bakım işini biraz kolaylaştırabilirsiniz. Bu modeli takip eden Türk ünlüler arasında Bade İşçil ve Gülben Ergen yer alırken, yabancı ünlüler arasında da Jennifer Lawrance, Chelsea Kane ve Lilly Collins gibi isimler var.

Ünlülerin uzun saç modelleri:

Modası asla geçmeyecek olan kesimler arasındadır ve her dönemde de birçok ünlü isim tarafından tercih edilir. Her ne kadar biraz bakım ve ilgi gerektirse de hanımlara katmış olduğu feminen görünüm nedeniyle oldukça sevilir.

Uzun saç trendine uyan Türk ünlüler arasında Çağla Şikel ve Hülya Avşar başta gelirken, dünyada uzun saç modasının en büyük temsilcileri Shakira ve Jennifer Lopez olarak sayılır.

Ünlülerin düz saç modelleri:

Her mevsim ve ortamın vazgeçilmez trendlerinden bir tanesi de düz saçlardır. İster düğünde, isterseniz de arkadaş ortamında rahatlıkla kullanılabilir ve birçok yüze de kolaylıkla uyum sağlar.

Düz saça sahip ünlüler arasında Britney Spears sayılabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here