Tüllü Abiye Elbise Modelleri

Tüllü Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbiselere daha farklı bir hava katılması için en çok kullanılan kumaş tüldür. Bu sebeple son yıllarda tüllü abiye elbise modelleri oldukça büyük bir ilgi görmeye başlamıştır. En sade elbiselerde bile çok farklı havalar ortaya çıkaran tül kumaşlar bayanların hemen hemen hepsi tarafından tercih edilmektedir. Gerek uzun elbiselerde gerekse kısa elbiselerde kullanılan tülün hem gizemli hem şık bir görüntüsü vardır.
Tüllü abiye elbise modelleri her tasarımda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Bazı tasarımlarda yalnızca kol kısmında tül kullanılırken bazılarında gövdede kullanılmaktadır. Bazı elbiselerde ise bolero tülden dikilmektedir. Bu tarz elbiseler kişiye hem şık hem de romantik bir hava katmaktadır. Son yılın moda tüllü abiyelerini inceleyerek ne kadar zarif olduklarını fark edebilirsiniz.

tüllü

Kilolu Bayanlar Nasıl Abiye Tercih Etmelidir

Tüllü abiye elbise modelleri her vücut tipine uygun bayanlar için tasarlanabilmektedir. Tülünkullanılacağı alan belirlendikten sonra vücut tipine göre temel modelin nasıl olması gerektiğini de karar verilebilir. Örneğin kilolu bayanlar; düğün, nişan ya da farklı özel davet ve gecelerde nasıl abiye giyeceklerine karar veremiyorlarsa birkaç öneride bulunabiliriz. Kilolu bayanların her zaman koyu renk kullanması doğru bir kanı değildir aksine açık renkler de kullanabilirler. Ayrıca abiye kıyafet seçimi yaparken tuniklerin çok dar olmayan ve düz kesimli modellerine yönelmeleri gerekmektedir. Kumaşın akıcı ve dökümlü bir kumaş olmasına dikkat etmeleri gerektiği gibi az işlemeli ve abartılı olmayanları da daha doğru seçimler olacaktır. Kilolu bayanlar bedenlerini daha geniş gösterecek fonda elbiselerden uzak durmalıdırlar. Fırfırsız ve detayız elbiseler onlar için daha ideal olacaktır. Büyük beden abiyelerde şıklığın yanı sıra rahatlık da aranırsa ceket kullanımlarında geniş kesimler tercih edilmelidir.

Tüllü abiye elbise modelleri ve farklı abiye elbiseler için galerimize göz atabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here