Tırnak Bakımınızla Elleriniz Öne Çıksın!

Herhalde 2020’de ellerimizin neler çektiğini anlatmak istesek, zamanında Emel Sayın’a yazıldığı iddia edilen “Eller Eller” şarkısı pek de anlamlı olurdu. Çünkü pandemi nedeniyle ellerimiz dezenfektanlar, kolonyalar ve eldivenler derken yıprandı, yoruldu. Temizlik önlemlerini kat be kat uyguladığımız bu dönemde tırnak bakımı çok daha özen göstermemiz gereken bir konu haline geldi. Ya o renkleri içimizi açan, aklımızı başımızdan alan ojeler? Onlardan da uzak kaldık sayılır. Peki, tırnak bakımında bizi 2021’de neler bekliyor?

2021’de Mottomuz Sade ve Zarif

Pandemi modayı ve güzellik dünyasını farklı şekillerde etkiledi. İlk günlerde sadece beyaz ve siyah renkte görmeye alıştığımız maskeler, taşlısından işlisine modaya uyum sağlarken, makyaj trendlerinde kirpikler uzadı, gözler ortaya çıktı. El bakım ürünleri, dezenfektan kullanımından kuruyan ve yıpranan ellerimiz nedeniyle en çok satılan ürünlerin başında geliyor. Oje ise, özellikle virüsün taşınması açısından hasret kaldığımız bir diğer güzellik ürünü.

Yine de, 2021’de pandeminin son bulması ve eski, güzel günlerimize dönme umuduyla, yeni yılın oje trendleri kulaktan kulağa yayılmaya başladı bile! Yeni yılda tırnaklar çoğunlukla kısa ve temiz. Nude oje ise bu tırnaklarda sıkça görebileceğiniz renklerin başında geliyor. French manikür elbette zamansızlık özelliği ile yine yeni yılda tırnaklarınızı süsleyebilecek tarzlardan. Ama burada da değişim söz konusu! 2021’de French ojenizi sürerken beyazla sınırlı kalmak yerine, turuncu, parlak sarı ve hatta kırmızı bile uygulayabilirsiniz. Bu tarza geometrik şekiller de eşlik edebiliyor. Ojenizin daha kalıcı olması için en son bir top coat sürmeyi de unutmayın.

Biraz Neon, Biraz Pastel, Biraz da Hayal Gücü

2020 yazını özellikle etkisi altına alan neon renk ve parlak oje modelleri yeni yılda da hız kaybetmiyor. Tırnaklar kısa bile olsa 2021’in moda mavi, gri, sarı oje renklerini batik, zebra ve şerit gibi modellerle birleştirebilirsiniz.

Aslında 2021 gerçekten de hayal gücünüze fazlasıyla hitap eden bir yıl olmaya aday. Çünkü önümüzdeki kış karşımıza çıkacak trendlere bakılırsa, tırnaklarda pastel oje, klasik bordo ve kırmızı gibi renklerin yanı sıra, geometrik desenler, çift renk ojeler ve hatta küçük sevimli gözler bile göreceğiz. Gülümsemek için bolca nedene ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde, emojiler telefonlardan ellere taşınıyor ve gülücükler tırnaklarımızı süslüyor.

Yakın zamanda Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2021 yılının renkleri, ilk kez iki renk seçimi ile sarı ve gri olarak açıklandı. Bu renkleri seçmelerinin en büyük nedeni ise, dünya olarak içinden geçtiğimiz bu süreçte en çok umut ve iyimserlik ile huzur ve esneklik duygularına ihtiyaç duyuyor olmamız… İşte bu yüzden yeni yılda oje alışverişi yapmayı düşünüyorsanız, oje fiyatları farklılık gösterse de sarı ve gri renkleri muhakkak listenizin başına yazmalısınız.

Elleriniz En Güzelini Hak Ediyor

Öncelikle sağlık dilediğimiz 2021’de, ruhunuzu aydınlatan oje renkleriyle bakımlı ellere sahip olmak için ihtiyacınız olan tek şey Golden Rose! Nude oje deyince ilk akla gelen, GR Nude Look Perfect Nail Color Oje elbette! Dört farklı renk seçeneği ile ellerinize doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz. 74 zengin renk skalasında 2021’nin moda renklerini de bulunduran GR Extreme Gel Shine Nail Color serisi tırnaklara daha parlak ve kusursuz bir görünüm katıyor. Yılbaşı akşamı ve yılın geri kalanında ışıldamak istiyorsanız, GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer, sedefli ve glitterli özel serisi ile tüm dikkatleri ellerinize çekecek. Mutlu, sağlıklı ve ışıltılı bir yıl olması dileğiyle, Golden Rose 2021’de de güzelliğiniz için hep sizinle!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here