Tesettürlü Bayanlar İçin Kolluk ve Boyunluk Modelleri

Tesettürlü bayanların en büyük sıkıntılarından biri seçtikleri kıyafetin yaka ve kol kısımlarını açıkta bırakmasıdır. İstenildiği gibi yakası yerinde ve uzun kollu kıyafetler bulmak oldukça zordur. Gördüğünüz bir kıyafet zevkinize ve tarzınıza uygun ancak kolları ya da yakası tesettür için çok mu açık, bunun kolay bir çözümü sağlanmış ve sade modeller dışında kişinin istediği tarzda kullanabileceği kolluk ve boyunluk modelleri üretilmiş.

Öncelerde sadece tek renk ve tek tarz olarak karşımıza çıkan kolluk ve boyunluk modellerine tesettürlü bayanlar oldukça ilgi göstermiş ve firmalar da bu talebi çeşitlendirme yoluna gitmiştir. Kolluk ve boyunluklarda model ve renk seçeneği arttırılmış, dantelli, işlemeli çeşit çeşit ürünler ortaya koyulmuştur. Bazı modeller ise sade bir görüntüyü şık bir havaya bürüyebilecek kadar iddialı modellerden seçilmiştir.

Yarım kollu bir kap modelin içine fırfırlı bir kolluk taktığınızda oldukça şık bir görüntü ortaya çıkar. Ayrıca yakası açık olduğu için dışarıda giyemediğiniz onca kıyafeti giyebilmek için de boyunluk kullanabilirsiniz.

Kolluk ve boyunluk modelleri arasında seçim yapmak sizi biraz zorlayabilir. Ancak uygun olan model ile kıyafetlerinizi nasıl kombinleyeceğiniz kısa sürede aklınıza gelir. Giyinme konusunda işlerinizi kolaylaştıracak bu ürünler ile artık ne giyeceğinizi bile kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bayanlar ne giysem diye düşünürken hayatları boyunca toplandığında bu tam bir yıl alıyormuş. Yani hayatınıza bir yıl daha fazla katılabilme şansınız kolluk ve boyunluk modelleri ile artar. Artık tesettürlü olmayan bayanların giydikleri kıyafetleri bile çok rahat şekilde kendinize uyarlayabilirsiniz.

Ayrıca bu tasarımları eskiyen kullanmadığınız bluzlarınızdan ya da badilerinizden sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sadece düz bir bluzun kol ve boyun kısmını görsellerdeki gibi ayırarak üzerine istediğiniz işlemeyi yapabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here