Tesettürde Bu Sezon Moda Olan Renkler

Tesettürde Bu Sezon Moda Olan Renkler

Tesettürde bu sezon moda olan renkler hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bu yazımızda sizlerin sezonun renkleri nelerdir ve bu renkler ne şekilde kombin edilebilir gibi sorularınıza cevap vermeye çalışacağız. Tesettür giyimde moda birkaç yıldır daha da çok ön plana çıkmaya başladı. Bunun sebebi ise tesettür kullanan bayanların şıklığa ve görünüşe oldukça önem veriyor olması.
Hem modeller hem de renkler ile bir bütün oluşturarak tesettür giyen bayanlar tesettürde bu sezon moda olan renkler hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. İşte bahsettiğimiz bu renkler arasında; nane yeşili, su yeşili, beyaz, fuşya ve pudra pembesi gibi renkler yer almaktadır. Desenlerde ise çiçek desenleri, mermer desenleri, çizgili desenler, leopar desenleri, zebra desenleri gibi çeşitler mevcuttur.

yeni-sezon-kis-tesettur-elbise-renk-trendleri

Tesettürde Moda

Tesettürde moda denilince akla bazı tesettür giyim için özel tasarımlar yapan mağazalar gelmektedir. Bu mağazalar ve markalar arasında Tuğba, Tekbir, Nihan, Masque, Ahsen, Nigah, 3damla, Famelin, Haşema, Nehar, Aramiss, Mileny, Hüma Sultan, Timin ve Zernişan gibi markalar yer almaktadır. Tesettürde bu sezon moda olan renkler ile inanılmaz tasarımları ortaya çıkaran ve diken ünlü isimler arasında ise; Melek Konat, Gönül Konat, SultansFerrace, Pınar Şems, Merve Gündüz, Arzu Ergen, Minel Aşk, Esra Betül, İlknur Karaca, Gamze Polat ve Mustafa Dikmen gibi isimler yer almaktadır. Sizler de bu ünlü markalardan giyinebilir ya da ünlü tasarımcıların diktiği eşsiz tasarımlardan alarak şıklığı ve modayı yakından takip edebilirsiniz. Üzerinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu tesettür kıyafetleri ile çeşitli çanta ve ayakkabılarla da uyum sağlayabilirsiniz.

Tesettürde bu sezon moda olan renkler ve kıyafetler hakkında bilgi sahibi olmak için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here