Tesettür Giyim Kombin Önerileri

Tesettür giyim modasında sonbaharla birlikte birbirinden farklı giyim tarzlarını görmek mümkün oldu. Tesettürün normal giyime göre daha şık parçalarla kombin edilebileceği modanın gerçekleri arasında yer alıyor. Her ne kadar tesettür giyim ürünleri normal giyime göre biraz daha pahalı olsa da şık kombin seçenekleri ile daha çok avantajlar sağlamaktadır.

Bu yazımızda sizlere tesettür giyim kombin önerileri sunacağız;

  • Renk seçimi: 2015 tesettür modasında pastel tonların hakim olduğu parçalar oldukça revaçta. Özellikle pastel mavi, pembe ve nude tonlarının tüm kombin seçeneklerinizde yer alabileceğini belirtelim. Şık bir kombin yaratmak istiyorsanız mutlaka pastel tonlarda giyim ürünlerine yönelmelisiniz.
  • Desen çeşitliliği: Tesettür giyim markaları yeni sezonda oluşturduğu koleksiyonlarda birbirinden farklı desenlere yer veriyor. Şık kombin seçeneklerinizde desen çeşitliliğine de yer verebilirsiniz. Birbirinden farklı desenlerin kullanıldığı bluzlar ve eşarp modelleri ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Topuklu ayakkabılar: Sonbahar kış sezonunda yaratıcı kombin seçeneklerinizde topuklu çizmeler ve topuklu bot modellerine yer verebilirsiniz. Özellikle kısa boylu bayanlar için ideal bir tercih olacak kalın topuklu bot modelleri tüm kombin seçeneklerinizde yer alabilir.
  • Rengarenk şallar: 2015 sonbahar kış sezonunda rengarenk şal modellerinin oldukça revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle leopar desenli şal modelleri ile tüm kombin seçeneklerinizde şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sade bir giyim tarzınızla dahi kullanabileceğiniz çiçekli desenlere sahip şallara da gardırobunuzda yer verebilirsiniz.

Tesettür kombin önerileri arasında son önerimiz ise eğer kıyafetiniz sade ise neon renklere sahip çanta ve ayakkabı seçimi yapmanızdır. Çünkü bu kış oldukça renkli kombin seçeneklerine şahit olacağız. Şık görünmek için abartıya kaçmanıza gerek yok. Sade bir kombin seçeneğinizi renkli bir çantayla şık bir hale dönüştürmeniz mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here