Tesettür Giyim Kap Modelleri

Tesettür giyim ürünleri arasında son yıllarda karşımıza çıkan kap diz altında, ince kumaşlar kullanılarak üretilen bir dış giyim ürünüdür. Kap modelleri oldukça farklı renk ve desen çeşitliliğine sahiptir. Fermuarlı modelleri olduğu gibi düğmeli ve kemerli kap modellerine de rastlamak mümkün. Tesettür giyim kap modelleri her ortamda rahatça giyilebilir. 2015 sonbahar kış sezonunda da kap modellerine yer verilmesi bekleniyor. Özellikle kış aylarında içinizi ısıtacak kaplar ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Peki kap ile pardesü arasındaki fark nedir diyorsanız işte size cevapları;

  • Kap pardesüden daha kısa olmakla birlikte boyu diz altında olan modellerdir.
  • Kap modelleri daha farklı bir görünüme sahip olmakla birlikte tarz yaratıcıdır.
  • Kap görünüm itibariyle biraz elbiseyi andıran, pardesü ve tunik karışımı bir giyim ürünüdür.
  • Pardesü kumaşı ve yapısı itibariyle kalındır. Fakat kap oldukça hafif ve ince bir yapıya sahiptir.
  • Kaplar tesettür bayanlarda genellikle pantolonlarla ve jean kotlarla kullanılır.
  • Kaplar her mevsimde giyilebilen, birbirinden farklı modellere ve renklere sahip ürünlerdir.

Tesettürlü bayanlarımızın günlük yaşamda dışarı çıkarken, yürüyüşte ve gezmeye giderken üzerlerine aldıkları hem tesettür açısından hem de görünüm açısından oldukça rahat ürünlerdir. 2015 sonbahar kış sezonunda tesettür giyim kap modelleri birbirinden farklı desenlerle ortaya çıkıyor. Özellikle askeri yeşil, mavi ve pudra tonlarının modaya uygun olduğunu belirtmek isteriz.

Tesettür ve şıklığı bir arada bulundurmak isterseniz kullanımı ve rahatlığı açısından kapları tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık kap modelleri ile gün boyu rahatça dolaşabilir, kapınızı kolaylıkla giyinip çıkarabilirsiniz. Pardesü kadar uğraştırıcı olmayacak kap modelleri spor tarzda giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar için de en iyi seçenektir. Özellikle jean kotlarla kombin edebileceğiniz kap modelleri sizi sportif bir görünüme kavuşturacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here