Tesettür Giyim 2015 Kap Modelleri

Mavi Tesettür Kap Modeli

Tesettür Giyim Kap Trendleri

Kap son yıllarda ortaya çıkan diz altında ve ince kumaştan üretilmiş tesettür giyim ürünüdür. Birçok farklı renge sahip olan bu ince dış giyim ürünü düğmeli ve fermuarlı modelleri ile tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetler arasında yer almaktadır. Tesettür giyim kap modelleri 2015 yılında tesettür modasında en yoğun ilgi gören kıyafetlerden olurken, kış aylarında da popülerliğini korumaya devam ediyor. Aslında kaplar tesettür giyim denilince akla ilk gelen kıyafetler arasında yer alıyor.

Kap modelleri pardesülerle neredeyse aynıdır. Çoğu kişi pardesü ve kap ayrımını yapmamaktadır. Ancak ikisi arasındaki en büyük fark boy oranıdır. Kaplar diz altında ve pardesüye göre daha kısadır. Tesettür giyim kap modelleri aslında biraz elbiseyi andıran biraz da tunik gibi duran modellerdir. Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetlerden birisi olan kaplar ince oluşuyla da rahat kullanım avantajı sağlamaktadır.

Tesettür Giyim Kap Kombinleri

Kap modelleri birçok kıyafet ile kolayca kombin edilebilir. Ancak kaplarla oldukça şık bir görünüm yaratmak için pantolonlar ve Jeanları tercih etmek gerekir. Özellikle siyah pantolon, kap ve düz ayakkabı kombin seçeneğini günlük yaşamda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca kış aylarında bot, tayt ve düz bir kazak ya da tunik ile kapınızı giyerek her ortamda şık bir stil yaratabilirsiniz. Kap modelinize ve rengine uygun bir kürklü bot modeli tercih ederek 2015 kış sezonunda iki trende birden imza atabilirsiniz. Tesettür giyim kap modelleri yeni sezonda birbirinden farklı renk ve desen çeşitliliğine sahip. Ancak kemerli kapların bayanlarda oldukça şık ve zarif durduğunu söylemekte fayda var. Bol düğmeli ve kemerli kap modelleri yeni sezonda bayanlarda yoğun ilgi görmeyi bekliyor.

‘’En Beğenilen Kap Modelleri Resimlerini Görmek İçin Galerimize Göz Atabilirsiniz’’

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here