Tesettür Gelinlik Modelleri

2015 yılının moda trendleri şekillenmeye devam ederken en dikkat çekici kreasyonlar arasında tesettür gelinlik modelleri de oldukça ilgi görüyor. Yeni sezonda karşımıza çıkan modellerde birbirinden farklı tasarımlar ve işlemeler dikkat çekiyor. Tesettürlü bayanlar için her geçen gün farklı tasarımların sergilendiği gelinlik modellerinde yeni sezon en çok dantel detaylar öne çıkıyor.

En mutlu gününüzde şık bir gelinlik seçimi yapmak için kapalı gelinlik modelleri arasından birkaç farklı modeli deneyerek kolayca karar verebilirsiniz. Tesettür giyim markalarının yeni koleksiyonlarında yer alan birbirinden şık modeller gelin adaylarının hayallerini süslüyor. Tesettürlü bayanlara uygun gelinlikler ve gelin başı modellerinin yer aldığı şık ve naif modeller arasından tercih yaparak en mutlu gününüzde güzelliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Birbirinden şık tesettür gelinlikler zengin tasarımlar ve geniş çeşitliliği ile kapalı bayanlara zengin seçenekler sunuyor. Tesettür gelinlik modellerine her vücut yapısına, her zevke ve isteğe uygun farklı modelleri bulmak mümkün. 2015 yılında tesettür gelinlik modellerinde farklı renk tonlarının kullanılması da dikkat çekiyor. Özellikle gelinliklere eklenen farklı renk tasarımlarındaki aksesuarlar oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Önceleri kapalı bayanlar için zulüm olan gelinlik seçimi günümüzün modern yaşamında birbirinden şık ve farklı kapalı gelinlik modelleri ile ilgi çekiyor. Siz de hayatınızın en mutlu gününde zevkinize uygun kapalı gelinlikler arasından kolayca seçim yapabilirsiniz.

Gelinlik seçiminizin sizin için zarafetin simgesi olduğunu düşünüyorsanız 2015 sonbahar kış sezonunda dantel tesettür gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Boyun ve kol bölgesinde kullanılan dantel detaylar gelinliklerde oldukça zarif bir görünüm sağlıyor. Gelinlik seçiminize henüz karar vermediyseniz kapalı modeller arasında yer alan gelinliğin uç kısımlarında ve kol bölgesinde dantel detayların kullanıldığı modelleri tercih ederek modaya uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız ”Tesettür Gelinlik Modelleri”

gelinlik1 gelinlik2 gelinlik3 gelinlik4

gelinlik5 gelinlik6 gelinlik7 gelinlik8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here