Terazi ve Akrep Burcuna Göre Abiye Elbise Seçimi

Abiye Elbise Tercihi

Abiye elbise tercih ederken zorlanıyor musunuz? Vücut tipinize ya da ten renginize hangi rengin ya da hangi modelin gideceğine karar veremediniz mi? O zaman her zamanki gibi burçlardan yardım alamaya ne dersiniz? Yapılacak terk şey sevdiğiniz rengi kullanmaktır. Ancak sevdiğiniz renk ten renginize giymiyorsa başkalarının fikrini alarak bu işten vazgeçin. Çünkü özel bir günde en şık olmak tüm bayanların hakkıdır. Herkes bunun için uğraşır ama siz burcunuza göre yaptığınız seçim ile en şık olacaksınız. Çünkü bu kıyafetler sizin kimliğiniz, asıl size siz olduğunuzu gösteren burçlar size siz olduğunuzu hissettiren kıyafetler sunuyor.

Terazi ve Akrep Burcu Abiye Tercihleri

 

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Terazi kadını duygusal ve romantiktir ve her zaman bakımlı ve gösterişli olmaktan hoşlanır. Giydikleri kıyafetleri mutlaka modayı yansıtmalıdır ve zevkli çizgiler barındırmalıdır. Yumuşak renklerden hoşlanan terazi bayanları en çok pudra pembesi ile kendilerini tamamlar. Taşlı kıyafetler ve uçuş uçuş elbiseleri tercih ederler ve etekleri tüllü modelleri kendilerine yakıştırırlar. Derin göğüs dekoltelerine ise bayılan teraziler, kalçalarından aşağı doğru inen bu taşlı modeller ile de kendilerini çok güzel hissederler.

Akrep Burcu
Akrep Burcu
Akrep kadını şeytan tüylü olarak çevresi tarafından hemen fark edilir. Seksi bir duruşu vardır ve bakışı ile ele avuca sığmayan bir tavırdadır. Zaten çok çekici olan akrep kadını vücutlarını saran ve gösterişli kıyafetler giymekten hoşlanır. Seçtikleri renk ve taşlarla dikkat çekmeyi başarır ve kendileri ile gurur duyarlar. Kırmızı renk taşlı ve vücuda oturan farklı tasarımı olan abiye elbiseler ile ruhunuzu en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Terazi ve akrep burcu diğer abiye seçenekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here