Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise denilince akla gelen modellerde taş unsuru her daim yer almaktadır. Aksesuar kullanımına gerek bırakmayan taşlar, abiye elbiselerin üzerinde adeta bir aksesuar görevi görmektedir. Bu sebeple en çok tercih edilenler arasında yer alan taşlı abiye elbise modelleri modasını kaybetmeyecek modellerin başında gelmektedir.
Kimi zaman tesettür abiyelerde kimi zaman kilolu bayan abiye modellerinde kullanılan taşlar her vücut tipine ve her giyim modeline uygulanabilmektedir. Çok farklı ve şık havalar katan taşlarda en çok beyaz renk seçilse de kimi zaman renkli taşlara da yer verilebilmektedir. Çok sade bir abiyeyi bile taşlarla bambaşka bir görünüme kavuşturmak mümkündür. Sizler de abiye elbise seçimleriniz de taşlı abiye elbise modelleri için bir öncelik tanıyabilirsiniz.

yeşil-taş-işlemeli-modern-abiye-elbise-modeli-2014

Abiye Elbiselerde Taş Kullanımı

Taşlı abiye elbise modelleri incelendiğinde her birinde farklı detay olarak karşımıza çıkan taşlar, kimi abiyelerde göğüs bölümünde kullanılırken kimi modelde bel ya da etek kısmında kullanılabilmektedir. Örneğin kabarık etekli üst tarafı dar bir abiye elbise modelinde taş kullanımı sadece belden üst tarafta kullanılabilir. Ya da daha sadece bir görüntü için etek kısmının uçlarında taş kullanılıp üst taraflar taşsız bırakılabilir. Bunun dışında ince bir bele sahip olan bayanlar taşlardan bir kuşak görünümü oluşturabilirler. Bu model hem bel inceliğini vurgulayacak hem de çok farklı bir görünüm kazanılmasına sebep olacaktır. Abiye elbiselerde; tül ya da pullu işleme modelleri çok tercih edilse de taş tercihi birinci sırada yerini almaktadır. Bunun sebebi ise abiyelere taş detayları sayesinde inanılmaz şık görüntüler katılıyor olmasıdır. Taşlı bir abiyeye güzel bir saç modeli ve şık bir makyajla eşlik edildiğinde ne kadar güzel görüntüler ortaya çıktığına,

Taşlı abiye elbise modelleri galerimizden bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here