Sonbaharda Bot Tercihi

Sonbaharın gelmesiyle birlikte artık botlarda saklandıkları yerden çıktılar. Bu sonbaharda bot tercihinizde en çok kullanacağınız model yine plastik yağmur botları olacak. Her mağazada rahatlıkla çeşitli renklerini ve desenli olanlarını bulabileceğiniz yağmur çizmelerini taytlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Ancak taytlar herkes tarafından kullanılır ve demede bir görünüm yaratmaya başlamıştır. Bu nedenle bu yağmur çizmelerini elbiseler ve trençkotlar ile kombinleyerek daha tarz bir hava yaratabilirsiniz.

Havalar kalın mont giyecek kadar soğuk seyretmiyor ama babet giyecek kadar da sıcak değil. Bu nedenle tek kurtarıcımız oversize dediğimiz geniş kazaklar ve hırkalar. Bunları botlarla tamamladığımızda salaş ama çok tarz bir görünüm yaratmaya yetiyor. Sonbaharda bot tercihiniz bu kombin için bilekte biten kısa botlar olmalıdır. Bu botları tamamlayacağınız hırka ya da kazak seçiminiz sizi rahat ve şık hissettirecektir.

Şu anda popüler olan denim parçaları da bir süet bot ile kombinleyebilirsiniz. Denim gömlek ya da eteğinizin tarzına uygun süet botlar fazla özen gösterilmese de harika bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda denim kıyafetler ile deri botlarda kullanabilirsiniz. Kot bir pantolonun üzerine giyeceğiniz salaş gömlekler kombininizin en önemli parçası olmalı. Rahat ve şık olmak istiyorsanız da bu sezon siyah dar ve ince bir tayt, skinny jean ya da mini eteklerle sonbaharda bot tercihinizi bütünleştirin. Belinize de bir gömlek bağladığınızda sizden daha havalısı olmayacaktır.

Uzun deri çizmelere sahipseniz desenli taylar tam size göre olacaktır. Desenli taytlar ile uzun çizmeleri kombinlemeye karar verirseniz mutlaka üzerine sade bir şeyler giymeyi unutmayınız. Sade dümdüz deri çizmenizi desenli taytlarla tamamlayarak sokakta oldukça şık olabilirsiniz.

Püsküllü botlar da bu sezon en çok kullanılanlar arasında çanta, mont ve botlarda bu sezon püskül oldukça fazla kullanılacak sizde kombinlerinizde püsküle yer verebilirsiniz.

Sonbaharda Bot Terc

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here