Sonbahar Kış Yeni Sezon Renk Trendleri

Sonbahar kış sezonuna giriş yaptığımız şu günlerde modaya dair birçok parçalar ve renkler şekilleniyor. Yeni sezonda oldukça ilginç bir durum renklerde yaşanacak olan çılgınlıklar. Şimdiye kadar hiç görülmemiş bir sonbahar kış sezonu bizleri bekliyor. Bu durum modacıları bile şaşırtıyor. Sonbahar kış yeni sezon renk trendleri canlı renkler ile karşımızda olacak. Dikkat çekici ve çılgın renkler tüm moda parçalarında kullanılacak. Ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında canlı renkleri kullanması bizi bambaşka bir dünyanın kapılarına götürecek. İşte yeni sezonun trend renkleri hakkında bilgiler;

  • Sangria: Kırmızı ve koyu pembe arasında bir tona sahip olan bu renk yeni sezonun trendi olacak. Bu renk kişinin uzaklara gitme isteğini ve maceracı ruhunu simgeleyecek.
  • Aurora kırmızı: Yeni sezonda kullanılacak en dikkat çekici renk olan aurora kırmızı en canlı kırmızı tonudur. Yeni sezonda kombin seçeneklerinizde ayakkabı, elbise ya da ruj herhangi birinde bu rengi kullanmanızı tavsiye ederiz.
  • Puslu leylak: Mor renginin hem romantik hem de daha zarif bir tonu olan puslu leylak sonbahar kış yeni sezon renk trendleri arasında yer alacak. Bu renk tamamen kadınsı bir gücü temsil edecek.
  • Parlak orkide: Yeni sezonun en trend rengi ise parlak orkide olacak. Dilediğiniz kombin seçeneklerini parlak orkide ile oluşturmaya başlayabilirsiniz.
  • Servi yeşili: Servi ağaçlarından etkilenen bu renk trend renk seçenekleri arasına girmeyi başaran tek yeşil tonu oluyor. Bu rengin özelliği ise tüm renk tonları ile kolayca uyum sağlayabilmesi.
  • Asil mavi: Dikkat çekici ve asi görünmek istiyorsanız isminden de anlaşılabileceği gibi sizin için trend renk bu. Ne çok iddialı ne de çok basit tam ortası diyebileceğimiz bir trend renk.

Yeni sezonun trend renklerinden oluşan birkaç parçayı şimdiden gardırobunuza yerleştirebilirsiniz. Elbiseden, ayakkabıya, mobilyadan, perdeye tüm alanlarda bu renkleri sıkça göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here