Sonbahar-Kış Takı Trendleri

Hiç şüphesiz bir kadını kişisel özellikleri ve değerleri dışında kadın yapan ilk şey aksesuarları yani takılarıdır. Takılar kadınların vazgeçilmez en özel eşyalarıdır. Hatta bazı toplumlar için takı takmak dini bir anlam ifade ederken; bazı toplumlar için kültürel anlam ifade etmektedir. Bu yüzden şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki; takı takmak yüzyıllardır süregelen naif bir alışkanlık haline gelmiştir. Takılar bir kıyafetin, bir makyajın, bir saç modelinin yegane tamamlayıcı parçasıdır. Yeri gelir beğenmediğiniz bir kıyafeti anında güzelleştirir, yeri gelir bir makyaj yalnızca takıya güvenilerek yapılır. Böyle önemli bir parçanın olmadığını düşünmek bile çok ürkütücü. J Günümüzde her şeyin bir trendi olduğu gibi moda kültürüne dair takının da trendleri oluyor. Peki bu senenin takı trendleri sizce nelerdir? Gelin birlikte inceleyelim.

İp Bileklikler

Etkisi her geçen gün artan ip bileklikler bu sezon hep ön plandaydı ve olmaya da devam edecek. Birden çok da takılarak daha etkili bir görünüm oluşturulabilir. Hatta burçları seven, burçlara önem veren kişiler için özel tasarlanmış burçlara özel ip bileklikleri İnbebek’te rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda bazı dönemlerde gümüş işlemeli takılar rağbet görürken, bu dönemlerde de altın ve ipli bileklikler kadınların favorileri arasında yerini alıyor.

Küpe Modası

Genellikle Şevval Sam, Meral Çetinkaya, Ece Erken, Ebru Şallı, Esra Eron gibi ünlü isimler İnbebek’in özel tasarımı olan küpelerini tercih ediyor. Şık ve zarif küpeler her zaman herkesin kullanabileceği aksesuarlar kategorisinde yerini alır. İster pırlanta, ister altın, isterseniz yarı değerli taşlar… Bu kış küpesiz asla geçmemeli.

Kolye

Bu sezon kazak üstü kolyelerin trenler arasında yer aldığı aşikar. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki her gün taktığınız özel bir kolyeniz varsa takı kategorisi sizler için mevsim farketmeksizin daima popülerdir. Bu senenin kolye trendlerine bakacak olursak; püsküllü bohem ve dairesel bohem kolyeler ön planda olacak.

Sizi siz yapan kişiliğiniz; kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtabileceğiniz en iddialı tamamlayıcı parçanız takılarınızdır!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here