Sonbahar Kış Sezonunun Çanta Trendleri

Bayanların moda dünyasında yakından takip ettikleri çanta modelleri ve yeni trendler sonbahar kış sezonuna hazırlanıyor. Önümüzdeki sezon birbirinden kullanışlı ve şık çanta modelleri karşımıza çıkacak. Çanta tutkunları için mükemmel modeller tasarlanırken kullanım alanlarına uygunluk için de çeşitli tarzlar mevcut. İşte size sonbahar kış sezonunun çanta trendleri;

  • Renkli çanta modelleri: Kış aylarına git gide yaklaştığımız şu günlerde rengarenk çeşitli desenlere sahip çantalar trendler arasına giriyor. Kış sezonunun soğuk günlerinde renkli çantalar içinizi ısıtacak.
  • Kürklü çanta modelleri: Kış sezonunun en vazgeçilmez moda parçalarında kürk trendi vazgeçilmezdir. Bu kış tamamen kürkten oluşan ya da kürk detaylara yer verilen çantalar revaçta olacak.
  • Tutma sapları bulunan modeller: Elde taşırken tutma kolaylığı sağlayan Clutch çantalar şık görünümleri ile sezonun trendleri arasında yer alacak.
  • Zincir detaylar: Çantalarda dikkat çekici bir görünüm yaratacak uzun ya da kısa zincirli saplar da kış sezonunda sıkça kullanılacak.
  • Kutu çanta modelleri: 2014 kışının en favori çanta trendi kutu çantalar olacak. Genellikle elde taşınan ve nostaljik bir hava yaratan kutu çanta modelleri sokak modasında da sıkça karşımıza çıkacak.
  • Krokodil desenli çanta modelleri: Krokodil desenli çantaların her renk ve modeli sezonun trendleri arasında yer alacak.
  • Leopar desenler: Leopar desenin modası hiçbir zaman geçmiyor. Kıyafet modasında olduğu gibi çanta modasında da leopar desenler sıkça kullanılacak.

Sonbahar kış sezonunun çanta trendleri arasında torba çantalar ve slogan desenli çantalar da oldukça revaçta olacak. Önümüzdeki kış sezonunda soğuk bir kış bizi beklese de şık ve rengarenk çanta modelleri içimizi ısıtacak. Sizlere sunduğumuz çanta modellerinden birkaçını şimdiden gardırobunuzda saklamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kış sezonunda takı modasında olduğu gibi çantalarda da altın ve gümüş rengi detaylar sıkça kullanılacak. Renkli modeller arasından seçim yapmak sizi zorlamayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here