Sonbahar Kış Makyaj Trendleri İle Güzelleşin!

Güzelliğini bir adım öne çıkarmak isteyenler için bu yazımızda mükemmel makyaj önerilerimiz olacak. Sizlere moda trendlerine uygun makyaj sırlarından bahsedeceğiz. Sonbahar kış makyaj trendleri ile güzelleşmek isterseniz işte size tüyolar;

  • Eğer modaya uygun makyaj ile güzelleşmeye karar verdiyseniz ilk olarak kaşlarınızı şekillendirmeniz gerekiyor. Son dönemlerin moda kaş şekli olan kalın kaşlar oldukça revaçta.
  • Sonbahar kış makyaj çantanızda kırmızının bütün tonlarına yer verebilirsiniz. Sezonun en çok tercih edilecek ruj rengi kırmızı ve tonları olacak.
  • Gelelim sezonun trendleri arasında yer alan etnik görünüme. Gözlerde altın ya da gümüş rengi parlak bir makyaj, dudaklarda ise ten rengi ruj kullanılarak yaratılan bu tarz oldukça feminen bir görünüm sağlıyor.
  • Sonbahar kış sezonunda asi bir görünüm elde etmek istiyorsanız göz makyajınızda yılın moda renkleri arasında yer alan asker yeşili kullanabilirsiniz. Gözlerinizi büyüleyici bir bakışa kavuşturacak bu renk tonu sizin de vazgeçilmeziniz olacak.
  • Doğal görünümlü makyaja ne dersiniz? Abartıyı sevmeyenler için mükemmel bir tercihtir. Şeftali tonlarında bir allık ve ten rengi rujunuzu kullanarak hafifte bir rimel uygularsanız hem doğal hem de şık görünebilirsiniz.
  • Yeni sezonda bayanların dolgun kirpiklere olan ilgisi de artacak. Twiggy kirpikler ile gözler ön plana çıkarılacak. Twiggy kirpiklerinizi takarak bol rimel uyguladığınızda gayet feminen bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Saçlarda kullanılan ombre modeli makyaj modasına da yansıdı. Gözleri büyüleyici bir bakışa kavuşturmak isteyenlerin seçimi de ombre göz makyajı olacak.
  • Sezonun moda rengi mavi tonlarını gözlerinizde kullanarak dilediğiniz kadar özgür makyaj yapabilirsiniz. Modayı tamamı ile yansıtmak istiyorsanız yoğun mavi far kullanarak sezonun trendlerine hakim bir stil oluşturabilirsiniz.

Sonbahar kış makyaj trendleri hayli renkli ve özgür seçenekler sunuyor. Siz de kendinize uygun tarzı uygulayarak hem şık görünebilir, hem de modaya uygun bir makyaj yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here