Sonbahar Kış Gözlük Modası

Güneş gözlüklerinin her mevsim moda olduğunu belirtmek gerekir. Bu sezonun gözlüklerini merak ediyorsanız favori seçimleri incelemeniz gerekir. Yeni sezonda sıra dışı modeller ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle yaratıcılıkta sınır tanımayan modeller ortaya koyulmuştur.

Grafik Şekiller

 Grafik Şekiller

Bu sezon en dikkat çeken gözlükler grafiksel şekillerde oluşturulanlar olacak. Yuvarlak, oval, üçgen ve kare şekle sahip gözlükler dışında asimetrik modeller de ön planda olacak. Roberto Cavalli, Vatentino ve Kenzo gibi büyük markalar birbirinden güzel gözlükler sunuyor.

Kedi Gözlü Gözlükler

 Kedi Gözlü Gözlükler

Bu model son birkaç sezondur moda severlerin hayatında oldukça büyük bir yer edinmiş durumda. Bu kadar feminen görünen bir gözlüğün neden tercih edildiğini anlamak aslında çok kolay. Çekik gözler yaratan sonbahar kış gözlük modası gizemli bir görünüm ortaya çıkarıyor.

Aviator Gözlükler

 Aviator Gözlükler

Klasikler arasında yerini alan modeller aslında hiç modası geçmeyecek bir tarzı oluşturuyor. Yeni sezonda aviator yerini almış durumda. Bu sezon büyük değişiklik olarak sonbahar kış gözlük modasında çerçevelerin kalınlaştığını görüyoruz. Ayrıca renkli çerçeveler ile şeffaf camlı olanlar son trendler arasında yer aldı.

Capcanlı Renkler

 Capcanlı Renkler

Canlı renkte olan gözlükler uzun bir süre trend olacağa benziyor. Baharı ve yaz aylarını aratmayacak olan renkli gözlükler kıyafetlere eğlence katıyor. Neşeli renkler ile sizde tarzınızı yakalayabilirsiniz.

Sınır Tanımayan Modeller

 Sınır Tanımayan Modeller

Gözlük konusunda tasarımcılar sınır tanımıyor ve sıra dışı gözlüklere imza atıyor. Üç boyutlu modellere de yer verilen gözlük çeşitleri değişik tasarımlar ile farklı bir tarz yaratmak isteyen bayanların hayatına girmiş durumda.

Renkli Camlı Gözlükler

 Renkli Camlı Gözlükler

Sonbahar kış gözlük modasında renkli camlı gözlükler olmazsa olmazlardandır. Renkli cama sahip olan gözlükler sadece kış sporlarında kullanılmıyor. Artık günlük hayatın içinde de çok sevilen modeller arasında yer alıyor.

çerçevesiz gözlükler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here