Sonbahar Kış Gelinlik Trendleri

Moda dünyasında görülen renkli değişiklikler gelinlik trendlerine de yansıyor. Yeni sezonda gelinlik modellerinde dantel detaylar, pastel tonlar ve kısa modeller oldukça revaçta. Siz de 2014/2015 sonbahar kış gelin adayları arasındaysanız ve trendler arasında yer alan bir gelinlik seçimi yapmak istiyorsanız yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Sonbahar kış sezonuna yakışır bir gelinlik seçimi ile hayallerinizdeki prenses görünümüne yakışır bir tarz yaratmak için mutlaka gelinlik trendlerine göz atmalısınız. Sonbahar kış gelinlik trendleri hakkında bilgiler şöyle;

  • Birkaç sezondur moda trendleri arasında zirvedeki yerini koruyan dantel detaylar sonbahar kış sezonunda gelinlik trendlerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle kollarda kullanılan dantel detayların gelinlik modellerine hem şık hem de feminen bir görünüm kattığını söyleyebiliriz.
  • Gelinlik seçiminde kendine güvenen bayanların tercihi yine kısa modellerden yana oluyor. Asil bir görünüm sağlayan kısa gelinlik modelleri daha çok bacaklarına ve güzelliğine güvenenlerin tercih ettiği modeller olmakla birlikte oldukça iddialı bir tercih yaratıyor.
  • Sonbahar kış aylarının soğuk havasına uygun ceketli gelinlik modelleri de oldukça revaçta. Ceket, pelerin ve boleroların kullanıldığı gelinlik modellerinde dantel, taş ve tüy gibi detaylarında kullanılması oldukça ilgi görüyor.
  • Sezonun en çok ilgi gören modelleri arasında gül detaylarının kullanıldığı gelinlikler de yer alıyor. Taç olarak ya da gelinliğin üzerinde şık bir aksesuar olarak kullanılan gül detayları romantik bir tarz yaratmak isteyenlerin seçimi oluyor.
  • Sonbahar kış gelinlik trendleri arasında yer alan pembe tonlarındaki gelinliklerin de bayanlar için oldukça ilgi çekici olduğunu söylemek mümkün. Yeni sezonda gelinlik modellerinde olduğu gibi renk ve aksesuar tercihlerinde de farklılıklarla karşılaşmak mümkün. Alışılmışın dışında renk ve modeller gelin adayları tarafından oldukça rağbet görüyor. Özellikle bayanların pembe tutkusuna uygun tonlardaki gelinlikler sonbahar kış sezonunda en çok tercih edilenler listesinde yer almayı başarıyor.

Sizler İçin Hazırladığımız ”Sonbahar Kış Gelinlik Trendleri”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here