Sonbahar Kış Dekorasyon Önerileri

Sonbahar aylarına girişle birlikte evlerde yenilikler ve dekorasyonda değişiklikler başladı. Evinizi sonbahar kışa hazırlamak için farklı dekorasyon fikirlerine ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler için birbirinden kolay ve pratik sonbahar kış dekorasyon önerileri sunacağız. Evinizi kışın soğuk aylarına rağmen sıcak bir tasarımla dekore ederek rahat bir ortam yaratmak için sizlere sunacağımız kolay önerilerden faydalanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda yapacağınız ufak dokunuşlar sayesinde kışa uygun bir dekorasyon yaratmanız mümkündür. İşte size öneriler;

  • Sonbahara uygun dekorasyon için ilk dokunuşları mumluklarınızda yapabilirsiniz. Mumluğunuzun çevresine renkli yapraklar bağlayarak kışa özgü farklı bir dekorasyon oluşturabilir, bu görünümü özellikle pencere önünde kullandığınızda yağmurlu havalarda ferah bir görünüm sağlayabilirsiniz.
  • Kışa özgü hazırlayabileceğiniz pratik dekorasyon fikirleri arasında kozalaklar da yer alıyor. Kozalakları dilerseniz kendi rengi ile, dilerseniz de farklı renklere boyayarak cam bardaklar ya da şık kavanozlar içine yerleştirerek sehpanızın üzerinde şık bir dekor oluşturabilirsiniz.
  • Sonbahar için renk seçiminde sarı ve turuncudan yana tercihler yapmanızı öneririz. Özellikle sonbahara özgü yeni mobilyalar alacaksanız ahşap modeller arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Kendiniz için pencerenizin ön tarafına ahşap bir koltuk ve uzun ayaklara sahip küçük bir sehpa dekorasyonu yapmayı da ihmal etmeyin. Pencerenin tam önüne ise küçük bir saksıda canlı çiçek koymanızı öneririz. Bu bölümde kışın yağan yağmur ve karı izlerken kitap okumak ve doğayı seyretmek sizin vazgeçilmez keyfiniz olacak.
  • Kullanmadığınız cam bardaklara kuru yemişler koyarak bardağın etrafını kurdelelerle bağlayabilir, hazırladığınız şık tasarımları sehpanızın üzerine farklı tasarımlarla yerleştirebilirsiniz.

Sonbahar için dekorasyon önerileri arasından seçimler yaparak şık tasarımlar oluşturabilirsiniz. Kışın soğuk havasına farklı bir renk katmak için kendiniz de farklı fikirler üreterek evinizde ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle yapraklarla oluşturacağınız dekorasyon fikirlerinin sonbahar için ideal olduğunu söylememiz mümkün.

Sonbahara uygun farklı dekorasyon örnekleri

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here