Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

Bayanların her zaman kalıcı olacak tutkusu ayakkabılardır. Bakalım bu sezon ne gibi modeller karşımıza çıkacak. Sonbahar kış ayakkabı modasına şahit olmaya hazır olun.

Tüm yaz ayağımızdan sandaletleri ve terlikleri çıkarmadık. Ancak şimdi onlara veda etme vakti çoktan geldi.  Yeni sezonda ne tarz ayakkabılar giyeceğinize karar veremiyorsanız sizin için mükemmel koleksiyonları araştırdık. Defilelerde öne çıkan ayakkabı modellerinin neler içerdiğine birlikte göz atalım.

Taş ve Boncuklarla İşlenmiş Ayakkabılar

Sonbahar Kış Ayakkabı Modası

Sonbahar kış ayakkabı modasında yaz sezonundan beri şahit olduğumuz üç boyutlu parlak taşlar ve pullar yer alıyor. Hemen hemen tüm moda evlerinde taşlı ve pullu ayakkabılar ile karşılaşabilirsiniz. Çok fazla sayıda yer verilen pul ve taş ayrıntısı dışında üç boyutlu çiçek modelleri ve işlemeler de ayakkabılarda yerini alacak.

Metalik Çizme ve Ayakkabılar

Metalik Çizme ve Ayakkabılar

Metalik renkli derilerde artık altın veya gümüş gibi sınırlamalar ortadan kalkıyor. Her rengin metalik versiyonuna şahit olabilirsiniz. Yeşil, pembe ya da mavi fark etmez cesareti olan her bayan metalik renkleri taşıyabilir. Ancak geleneksellikten yanaysanız yine gri metaliği tercih edebilirsiniz.

Yılan ve Timsah Derisi Ayakkabı ve Çizmeler

 Yılan ve Timsah Derisi Ayakkabı ve Çizmeler

Sonbahar kış ayakkabı modasında Gucci, Lanvin ve Armani gibi büyük markaların ayakkabıları yılan ve timsah derileri ile podyumlarda oldukça dikkat çekti. Yılan derisi ise bayanlara ayrı bir cazibe katıyor. Timsah ya da yılan derili ayakkabıyı babetlerde, çizmelerde, topuklularda ve istediğiniz her çeşit ayakkabıda kullanabilirsiniz.

Dizüstü Çizme Modası

Dizüstü Çizme Modası

Diz üstü çizmeleri giymekten hoşlanan bayanlar, bu sezon sizin için tasarlanmış harika çizmelere sahip olabilirsiniz. Sonbahar kış ayakkabı modasında diz üstü çizmelerinizi topuklu ya da düz taban olarak seçebilirsiniz. Mini eteklerle ve şartlarla da harika kombinler ortaya çıkarabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here