Şık Banyo Dekorasyonları İçin Fikirler

Ev dekorasyonlarında her ne kadar arka plana bırakılsa da banyo dekorasyonu oldukça önemlidir. Hem önemli kişisel ihtiyaçların giderildiği, hem de günün tüm yorgunluğunun atıldığı şık ve ferah bir banyoya sahip olmayı kim istemez ki? Banyo dekorasyonunda ufak dokunuşlarla farklı tasarımlar yaratmak oldukça kolaydır. Sizlere bu yazımızda şık banyo dekorasyonları için fikirler sunacağız;

  • Banyonuzda fayans görmek istemiyorsanız duvarları boydan boya şık bir ayna ile kaplatabilirsiniz. Bu fikir banyonuzun oldukça geniş görünmesini sağlayacaktır.
  • Banyo havlularınızı ve malzemelerinizi kullanacağınız raflar için merdiven görünümlü üste doğru yükselen şık modelleri tercih edebilirsiniz. Raf seçimi kadar eşyaların şık bir uyumla dekore edilmesi de önemlidir. Bu nedenle havlularınızı farklı şekillerde katlayabilir, raflara ufak aksesuarlarla süsleme yapabilirsiniz.
  • Banyo renk seçiminde canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı, mavi, turkuaz ve turuncu renkler şık bir banyo dekorasyonu için mükemmel seçimlerdir.
  • Duvar fayansı tercihinizde bordürlü modelleri kullanabilirsiniz. Bilhassa tuvalet, lavabo ve küvet bölümünde kullanılan dekoratif bordürler banyonuza estetik bir görünüm kazandıracaktır.
  • Banyonuzda modern bir görünüm yaratmak istiyorsanız ayaklı şık bir küvet tercih edebilirsiniz.
  • Banyo eşyalarınızı üzerine koyabileceğiniz şık bir sehpayı küvetin yanına yerleştirebilirsiniz. Hem kullanışlı, hem de dekoratif bir ortam yaratacaktır.
  • Banyo dekorasyon fikirleri arasında hiç kuşkusuz ki en şık olanı parfüm şişelerinizi ve cilt bakım ürünlerinizi şık bir tepsiye yerleştirerek lavabonun üzerinde farklı bir dizayn yaratmanızdır.
  • Banyonuzda sade bir renge sahip hoş bir çiçek bulundurmanız da romantik bir ortam yaratmanızı sağlayacaktır.

Banyo dekorasyonu oldukça yaratıcı fikirlerden oluşmaktadır. Ufak dokunuşlarla banyonuzu ferah ve şık bir dekorasyona kavuşturmak sanıldığı kadar zor değildir. Banyonuz için estetik bir görünüm oluşturmak istiyorsanız renkli lambalar da mutlaka tercihleriniz arasında yer almalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here