Sevgiliye Çiçek Göndermenin En Kolay Yolu

En değerliniz, biriciğiniz olan sevgilinize, onun içini ısıtacak bir hediye göndermek istediğinizde akla ilk çiçek gelir. Bilim insanları ve arkeologların çalışmaları sonucu sevgiliye çiçek gönder içgüdüsünün milattan önceki zamanlara dayandığını kanıtlanmıştır. Çiçek hediye etmek binlerce yıl önce olduğu gibi bugün de sevdiğinize sevginizi göstermenin ve güzel duygularınızı ifade etmenin en samimi yoludur.

Sevgilinize özel günlerde göndereceğiniz çiçekler ne kadar düşünceli olduğunuzu gösterir. Yıldönümleri, doğum günleri, sevgililer günü gibi özel günlerde gönderilen çiçekler o günün anlamına anlam katar ve sevgilinizle aranızdaki duygusal bağı güçlendirir. Elbette özel günler dışında da sevgilinize çiçek gönderebilirsiniz. Yoğun bir hayata sahip sevgilinize göndereceğiniz çiçek, sevgilinizin o gün stresini unutmasına yardımcı olabilir. Kelimeler ile aranız iyi değilse ya da sevdiğinizi sık sık söyleseniz de yetmiyor gibi hissediyorsanız sevgilinize çiçek gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz çiçekle sevginizi bir kez daha göstermiş olursunuz. Günün herhangi bir zamanında sadece mutlu etmek amaçlı sevgilinize çiçek gönderebilirsiniz. Sevgilinize değer verdiğinizi göstermek için de ona sevdiği çiçeği gönderebilirsiniz. Onun sevdiği çiçeği hatırlayıp göndermeniz, onun düşüncelerine ne kadar değer verdiğinizi kanıtlar nitelikte olur. Sevgilinize sadece içinizden geldiği için de çiçek gönderebilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun sizden çiçek alan sevgiliniz son derece mutlu olur.

Hangi Çiçek Hangi Anlama Gelir

Sevgilinize duygularınızı ifade etmenin en güzel, samimi ve doğal yolu çiçeklerdir. Yüzlerce çiçek arasından duygularınızı ifade eden bir tanesi elbette bulunur. Farklı anlamlara gelen pek çok çiçek vardır. Bu anlamlar evrenseldir. Sevgiliye en çok gönderilen çiçeklerin anlamlarına bakalım.

Sevgiliye çiçek gönder deyince akla ilk güller gelir. Kokusuyla insanı alıp götüren güller de anlam bakımından kendi içlerinde renkleri bakımından ayrılırlar. Farklı renkte güller farklı anlamlar ifade ederler. Beyaz güller; güzelliği, saflığı, masumiyeti ve gizli duyguları temsil ederler. Düğünlerde sıklıkla tercih edilen beyaz güller birlik beraberliğin ve yeni başlangıçların göstergesidir. Kırmızı gül anlamı bakımından en evrensel çiçektir. Kırmızı gül denince akla aşk gelir. Sevgiliye kırmızı gül göndermek ‘seni seviyorum’ mesajını en iyi şekilde iletir. Pembe güller; mutluluk, teşekkür, neşe, zarafet anlamlarına gelirler. Sevgilinize ilk görüşte aşık olduysanız dikensiz pembe güller göndermeniz bu aşkınızı mükemmel şekilde gösterir. Gül buketlerinin de farklın anlamları vardır. Eğer 1001 tane gül alırsanız sevgilinize ‘sonsuza kadar seninleyim’ mesajını verirsiniz. 13 tane gül almanız ‘seni seviyorum ama açıkça söyleyemiyorum, gizliyorum ‘anlamına gelir.

Sevgilinize gönderebileceğiniz bir diğer çiçek karanfildir. Kırmızı karanfil ateşli aşkınızı temsil eder. Mor karanfiller, ender bulunmaları sebebiyle sevgilinize ‘onun, hayatınızda çok özel bir yeri olduğunu’ anlatır. Eğer sevgiliniz sizden uzaktaysa sarı karanfil gönderebilirsiniz. Sarı karanfil bu mesafenin sizi üzdüğünü ve onu özlediğinizi ifade eder.

Sevgilinize sevginizi göstermek için gönderebileceğiniz diğer çiçek de kırmızı, pembe, sarı ve beyaz lalelerdir. Birçok sanat dalı için simge olmuş laleler son derece zarif çiçeklerdir. Zarif duruşuyla sevgilinize neşe verir.

Sevgilinizi çok sevdiğinizi göstermek isterseniz leylak göndermeniz isabetli bir seçim olacaktır.

Çiçek Gönderirken Dikkat Edilecek Detaylar

Sevgilinize çiçek göndermek teknoloji geliştikçe kolaylaşmıştır. Yine de araştırmak ve sevgilinize en çok hitap edecek çiçeği bulmak az da olsa emek ister. Bu yüzden sevgilinizin beğeneceği en güzel çiçeği aramak size kalır.

Bir diğer husus not kartı eklemektir. Elbette çiçekler duygularınızı sözlere gerek kalmadan sevgilinize iletse de bunu pekiştirmek adına bir not kartı eklemek daha güzel olur.

Sevgilinize göndereceğinizin çiçeklerin solmamış, zarar görmemiş ve iyi bir aranjmana da sahip olması son derece önemlidir. Bu özelliklere sahip bir çiçeği ancak güvenilir, kaliteli firmalardan göndermeniz gerekir.

Sevgiliye çiçek gönder denilince akla Wish Flower Design gelir. Wish Flower Design, sevgiliye gönderilecek değerli çiçeklerin aranjmanını en kaliteli şekilde yapar ve müşterilere sunar. Her çiçeğin ruhuna uygun saksıları tek tek belirler. Özel tasarım çiçekler, sevgiliye en güzel duyguları iletmek için hediye edilmeyi bekler.

Siparişleriniz, Wish Flower Design tarafından en kısa sürede hazırlanıp yola çıkar. Sevgiliniz için en uygun çiçeği seçip sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.  Sevginizi sözcükler olmadan da iletmenin en güzel yoluna ulaşmak için Wish Flower Design’ın internet sitesinde https://www.wishflowersdesign.com/sevgiliye-cicek ilgili sayfaya göz atarak kolayca sipariş verebilirsiniz.  Wish Flower Design mükemmel ekibi ve benzersiz çiçek tasarımları ile tek tık uzağınızda hizmetinizde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here