Sevdiğinizin Ne Düşündüğünü Merak Ediyor musunuz?

Erkekler genellikle düşüncelerini pek belli etmezler. Bazen davranışları ile düşünceleri aynı olmayabilir. Sizi kırmamak için gerçek düşüncelerini saklamayı tercih edebilirler. Bazen de gerçeklerin acıtması nedeniyle susmaktadırlar. Eğer erkek arkadaşınızın ne düşündüğünü merak ediyorsanız işte size onun düşüncelerinizi anlamanızı sağlayacak ipuçları;

  • Erkeklerin en sevmedikleri şeylerden birisi her gece iyi geceler mesajı atmaktır. Sabahları günaydın mesajı bekliyorsanız ve bunu ona zorla yaptırıyorsanız sevdiğinizin bundan hoşlanmadığından emin olabilirsiniz.
  • Erkeklerin size söyleyemediği konulardan birisi de zaman içerisinde aldığınız fazla kilolardır. Onunla tanıştığınızda zayıfken şimdilerde kilo aldıysanız erkek arkadaşınız bunu fark ediyor fakat sizi kırmamak için söylemiyordur.
  • Erkekler için güzellik önemlidir. Her daim bakımlı kadın isterler. Özellikle de onun için süslenmeniz fark ettirmese de onu çok mutlu eder.
  • Biz bayanlar her ne kadar makyaj yapmayı sevsek ve kendimizi farklı hissetsek de erkekler için makyajın önemi yoktur. Ayrıca abartılı makyajdan da pek hoşlanmazlar.
  • Sevdiğinizin sürekli ailenizle güzel vakit geçirmesini ve onları sevmesini istersiniz. Belki onları sevebilirler, fakat erkekler her hafta sonu aile ile vakit geçirmekten pek hoşlanmazlar.
  • Sevgilinizin sürekli sizinle vakit geçirmesini isteyebilirsiniz. Fakat şu bir gerçek ki onlar arada bir erkek erkeğe vakit geçirmeyi severler. Siz de erkek muhabbetlerinden sıkılıyorsanız onun bulunduğu ortam size sıkıcı gelecektir.
  • Bazı zamanlar kafasını dinlemek ve yalnız zaman geçirmek isteyebilir. Bu sizce de doğal değil mi? Zaman zaman hepimiz yalnız kalmak ve biraz kafa dinlemek isteyebiliriz.
  • Biz bayanlar dışarı çıkmayı, gezmeyi, alışverişi severiz. Erkekler ise bazı zamanlarda evde kalmayı tercih ederler. Sizinle baş başa vakit geçirmek isteyebilirler. Erkekler için evde film izlemek ya da baş başa yemek yemek daha cazip gelebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here