Pet Besinlerini Alabileceğiniz Güvenilir Adres

Evdeki küçük dostlarınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri petbesinleri.com.tr adresinden bulabilirsiniz. Firmanın sitesinde yer alan tüm ürünler doğrudan üretici ya da ithalatçı ana bayiden tedarik ediliyor. Yüzlerce çeşit kedi ve köpek maması, sağlık ürünleri, aksesuarları ve daha fazlasını siteden bulabilirsiniz. Firma son derece profesyonel hizmet veriyor. Hızlı kargo ile aynı gün siparişinizi adresinize gönderiyorlar. Üstelik Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine başarılı teslimat sağlıyorlar. En iyi marka ürünleri bulabileceğiniz firma 20 yıldan fazladır kedi ve köpek maması hizmeti veriyor. Üstün hizmet kalitesi ve avantajlı fiyat seçenekleri için siteyi inceleyebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

Online alışveriş platformları arasında en güvenilir firmalardan biri olan pet besinleri ürünlerini kendi güvencesi ile gönderiyor. Ürünlerle ilgili her sorun ve sıkıntıyla ayrı ayarı ilgilenen destek ekibi, ürün seçen müşterilerine de yardımcı oluyor. Piyasaya göre en uygun fiyatları bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip firma, % 100 müşteri odaklı hizmet veriyor. Bu hassasiyetiyle müşterilerinden tam not alan firma, çeşitli mama yardımları için geliştirdikleri sistem sayesinde bir yıl içinde 50 tonun üzerinde mama yardımı yapmış durumda. Güvenilir online alışveriş platformu olarak hizmet vermeyi amaç edinen firma, ürünlerinin her zaman arkasında duruyor.

Profesyonel Hizmet

Kedi maması ve diğer ürünlerin siparişini hızlı bir şekilde alıp en kısa sürede kargoya veren firma, günde iki kere kargo çıkarıyor. Özellikle mama gibi ihtiyaçları bir an önce adresine teslim etmeye özen gösteriyorlar. Böylece sevimli dostlarınızın aç kalmasını önlemiş oluyorlar. Firma açtığı blok sayesinde, kedi ve köpek bakımı hakkında bilgi ve paylaşımlara da yer veriyor. Böylece müşterilerini bilinçlendiriyorlar. İletişim sayfasında yer alan numaradan mesai saatleri içerisinde firma çalışanlarına ulaşabilir soru ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi : petbesinleri.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here