Nail Art Modası Nedir?

Nait art modası nedir? Çiçek desenli tırnaklar ile oluşturulan yeni bir moda stili olan nail art hakkında tüm detaylar yazımızda.

Ayakkabı, giyim, aksesuar derken tırnaklarda da modaya uyum önem taşıyor. Son dönemlerde çeşitli renkler ve farklı desenlerin bir araya getirerek rengarenk bir tasarım yarattığı nail art modası birçok kişi tarafından merak ediliyor. Tıpkı bir sanat eseri gibi oluşturulan çiçek desenli tırnaklar moda dünyasında nail art olarak adlandırılıyor. 2014 Yaz aylarının moda trendleri arasında ilk sıradaki popülerliğini kaybetmeyen çiçek desenler önümüzdeki sonbahar kış sezonunda da trendler arasında yer almaya devam ediyor. Şık tırnaklara sahip olmak ve tırnaklarınızı görsel bir şölene dönüştürmek isterseniz nail art modası sizler bekliyor.

Çiçek desenli tırnaklar pembe, mor, sarı, yeşil, mavi, kırmızı ve daha birçok rengin bir kombin şekline dönüştürülerek oluşturulduğu yeni bir stil. Fakat birçok bayanın şimdiden favori tırnak desenleri arasında. Doğrusunu söylemek gerekirse nail art modası biraz uğraştırıcı ve zaman harcayıcı fakat tırnaklar üzerinde oluşturulan desenlerin görselliği bu zamana ve emeğe değiyor. Bu işlem için şehir merkezlerine giderek güzellik merkezlerinde nail art sanatında uzman kişilerden hizmet almak mümkün.

Nail art modası tırnaklar üzerinde grafiti, ebruli, çiçek ve çeşitli karakterleri içeren bir süsleme sanatı. Dilerseniz ve yapabileceğinize inanıyorsanız kendinize beyaz, siyah, mavi, kırmızı ve tercih ettiğiniz birkaç renk ojeyi satın alarak bu işi kendiniz de halledebilirsiniz. Fakat oje alırken nail art için kullanılabilecek fırça yapısına sahip olmasına özen göstermelisiniz.

Moda dünyasının dur durak bilmeyen çılgınlıkları arasında çiçek desenli tırnaklar son moda trendleri arasında yer alıyor. Siz de tırnaklarınızı hem şık hem de göz alıcı bir görünüme kavuşturmak isterseniz nail art moda trendinden faydalanabilirsiniz. Zarif tırnaklarınızı dikkat çekici bir görünüme kavuşturmak için rengarenk tırnaklara sahip olmanın tam vakti.

Siz nail art modası hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here