Modern Banyo Dekorasyon Trendleri

Moda dünyasındaki hızlı yenilikler ve canlılık dekorasyon dünyasında da hızla etkilerini gösteriyor. Özellikle modern dekorasyonun ön plana çıktığı şu günlerde daha çok evlerde en arka plana bırakılan banyolarda dekorasyon stilleri oldukça ilgi çekiyor. Evinizin en önemli kısmında şık ve modern bir dekorasyona yer vererek rahatlığı ve hijyenik bir ortamı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda modern banyo dekorasyon trendleri hakkında bilgiler sunarak işinizi biraz da olsa kolaylaştırmaya çalışacağız;

  • Günümüzde eskiye oranla daha farklı taşların ve duvar kağıtlarının kullanıldığı modern banyo dekorasyonları ile karşılaşmak mümkün. Artık banyolarda ıslaklığı geçirmeyen duvar kağıtları ile oldukça elegant bir görünüm oluşturuluyor.
  • Modern banyolarda en çok tercih edilen renkler beyaz, açık mavi ve bej tonları oluyor. Özellikle küçük banyoları daha geniş göstermek için mümkün olduğunca açık renkler kullanmanız gerekiyor.
  • 2015 modern banyo dekorasyon trendlerinde en çok karşımıza çıkan aksesuarlar ise gümüş ve dore renge sahip parçalar oluyor. Mumluklar, tepsiler, taşlar ve birçok şık aksesuar seçimleri ile banyonuzu modernize etmeniz mümkün.
  • Ayaklı küvetler ve renkli duşa kabinlerin de modern banyo stilleri için vazgeçilmez olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle banyonuzda geniş bir kullanım alanı varsa tam orta kısma yerleştirebileceğiniz ayaklı bir küvetin oldukça şık bir görünüm sağlayacağını söyleyebiliriz.
  • Banyoda kullanılan havlu, krem ve diğer bakım eşyalarını şık bir dekorda buluşturmak için katlı dolapları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz merdiven şeklinde farklı dekorasyonlara sahip dolap modelleri arasından seçim yaparak da banyonuzu modern dekorasyona uyarlayabilirsiniz.
  • Modern banyo dekorasyonu için aydınlatma seçiminde de küvetin çevresine yerleştireceğiniz şık mumlar ve banyonuzun bir kısmına koyacağınız renkli bir lamba ile hoş bir ortam yaratabilirsiniz. Kristal avizelerin de oldukça revaçta olduğunu söylememiz gerekir.

Sizler İçin Seçtiğimiz ”Modern Banyo Dekorasyon Trendleri”

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here