Miley Cyrus Saç Modelleri

Miley Cyrus Hair Style 2016

Miley Cyrus saç modelleri ile kısa zaman içerisinde tüm dünya genelinde özellikle genç kızların en önemli rol modellerinden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Geçmişten günümüze kullandığı saç modellerini incelediğimiz zaman aslında çok iyi seçenekleri değerlendirdiğini görüyoruz. Modayı önde koşturan bir isim olması nedeni ile ayrıca takdir edilmesi gereken biri.

Asimetrik saç modelleri konusunda özellikle gençlik yıllarında fazlası ile ısrarcı olan Cyrus, zaman içerisinde daha Extreme saç modellerine doğru uzanmaya başlamıştır. Zaman içerisinde özellikle kısa bayan saçı modelleri ile alakalı olarak iyi örnekler sunmuştur ve bu örnekler dünya genelinde ekol olmuştur. Hala da durum bu şekilde ilerliyor.

Sarı saç rengi son dönemlerde özellikle moda. Bununla birlikte uzun ve düz saçlar Cyrus’ın gençlik yıllarında özellikle tercih ettiği ve güzelliğini ortaya çıkaran saç modellerinden birisi olarak dikkat çekiyordu. Şimdi ise özellikle Punk tarzı saç modelleri ile günümüz modasını belirliyor. 2012 yılından bu yana sürekli gündemde olması aslında bundaki en büyük etkenlerden birisi diyebiliriz.

Miley Cyrus son dönemde daha farklı bir saç stili ile de karşımıza çıkıyor. Yarım saç modeli olarak adlandırılan bu modelde saçın bir kısmında 3 numara saçlar mevcut iken saçın geri kalanı tek bire tarafta toplanarak çok daha görsel bir model ortaya çıkarılmış durumdadır. Zaman içerisinde daha yeni modeller ile karşımıza çıkacağını tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here