Mezuniyet Töreninizde Elbisenizle Göz Doldurun

Mezuniyet Töreninizde Elbisenizle Göz Doldurun

Mezuniyet şüphesiz, hayatınızın en önemli anlarından biridir. Bu özel gecede şıklığınızla akıllarda iz bırakmak istersiniz. Seçenekler çok olduğu için, seçim yapmanız hayli zordur. Mezuniyet elbiselerinde en son eğilim önerileriyle, seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Mezuniyet elbisesi genelde kısa ve genç ruhlu elbiselerdir.Kısa abiye elbiseler mezuniyet gecelerinde daha çok tercih edilir.Özellikle alt kısmı kabarık abiye elbiseler en çok tercih edilen trend abiye elbise modelleri arasındadır.Bunun yanında straplez kısa abiye elbiseler de sıklıkla tercih edilen popüler abiye elbise modelleri arasındadır. Payetler ve pırıltılar bu sezon oldukça moda. Siz de mezuniyet gecenizde ya da özel bir davette giymek için payetli elbiseleri tercih edebilirsiniz.Bu sezon canlı renkler göze çarpıyor.Bunların başında gece mavisi,pembe,kırmızı ve mor renkte mezuniyet elbiseleri geliyor.Bu arada altın rengi abiye elbiseler de bu sezon oldukça moda.

Mezuniyet Elbisesinde Doğru Seçim ve Kombin Nasıl Olur?

–  Mini elbise modelleri bu yıl çok moda.Özellikle zayıf düz fiziğe sahip bayanlar,dar beden abiye modellerini mezuniyet için tercih edebilirsiniz. Kilonuzla ilgili sıkıntınız varsa,kabarık etekli mini elbise modelleri de tam sizlere göre. Özellikle geniş basenlerinden dert yanan genç bayanlar kabarık etekli modelleri tercih ederek geniş basenlerinizi kamufle edebilirsiniz.

– Havalı olmak isteyen bayanlar balık pullu modelleri tercih edebilir.Aşırı gösterişten hoşlanmıyorsanız,sadece göğüs kısmı taşlı modelleri de tercih edebilirsiniz.

– Dantelli elbiseler de mezuniyet elbise modellerinde önemli trendlerden biri. Ancak dantel giyerken dikkat etmeniz gereken elbiseyi fazla ağırlaştırmadan, sizi olduğunuzdan büyük göstermeyecek hafif modeller ve renkler tercih etmeniz.

– Gösterişli omuzlara sahipseniz,düşük omuzlu elbise tercih etmeniz tam yerinde olacaktır.Omuz güzelliğinizi ortaya çıkarın.

– Gece boyunca rahat hareket edebilmek istiyorsanız,dekoltede aşırıya kaçmamalısınız.Küçük sırt dekolteleri ya da elbisenin farklı yerlerinde yer alan küçük dekolteler,görüntünüze ufak dokunuşlarla heyecan katacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here