Kova ve Balık Burcuna Göre Abiye Elbise Seçimi

Abiye Seçmek

Abiye seçmek kolay bir iş değildir. Herkes tarzına ve zevkine uygun olan ürünü bulmaya çalışır. Ancak sezon sezon abiye kıyafetler değiştiği için bazı sezonlarda bazı kişiler kendilerine uygun olan tarzı bulmakta zorlanabilir.
Abiye maliyeti düşük bir kıyafet değildir. Bu nedenle bazı bayanlar istemedikleri halde sadece abiye giymeleri gereken bir ortam olduğu için beğenmedikleri ürünleri satın almak zorunda kalmaktadır. Ancak siz beğenmeseniz de burcunuza göre size yakışacak renkler ve size yakışacak modeller vardır. Siz de burcunuza kulak verin ve hangi kıyafetin size yakışacağını öğrenin. Bu sayede abiye kıyafetler seçerken biraz daha cesur olarak yakışmayacağını düşündüğünüz kıyafetler içinde harika göründüğünüzü de fark etmiş olursunuz.

Kova ve Balık Burcu Abiye Tercihleri

kova burcu

Kova Burcu
Kova kadınları ince ve narin hareketler ile tanınır ve anlayışlı olmalarının yanında bir anda sinirlenebilen bir yapıları vardır. Hayalperest ve heyecanlı olan kovalar sade elbiseler ancak bir o kadar da egzotik havası olan kıyafetlerden hoşlanır. Dantel detaylara ise bayılan kova kadınları tek omuzlu modellerden seçim yapar. Etekleri uçuşan tüllerden yapılmış ayrıca bel kısmında saten detayı olan elbise tarzları size çok yakışacaktır.

balık burcu
Balık Burcu
Narin, kibar minyon tipleri ile sevilen balık burcu insanları genellikle bu tanımlamalarda olan kişilerdir. Duygusal olmaları ile tanınan balık bayanları oldukça bakımlıdır. Eğlenmeyi çok sevdikleri bir gerçektir ama sade kıyafetlerden hoşlanırlar. Özel gecelerde ve aktivitelerde bakımlı, şık tasarımlar ve taşlı kıyafetler giymekten hoşlanırlar. Kıyafetlerinde aksesuarlar kullanmayı ve o şekilde tamamlamayı severler. Derin göğüs dekoltesi olan ve sarı renk sizin için en doğru tercih olacaktır.

Kova ve balık burcu diğer abiye seçenekleri için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here