Kot Ceket Nasıl Kombinlenir?

Kot Ceket Kombin Seçeneklerine Hazır Mısınız?

 

Kot ceketler sonbaharın en vazgeçilmez giyim parçalarından biridir. Gardırobunuzda yer alabilecek tüm parçalarla rahatça kombin edebileceğiniz kot ceketler özellikle serin havalar için kullanımda idealdir. Kot ceketler hemen hemen herkesin vazgeçilmezi olmakla birlikte en iyi kombin seçeneklerinde de tamamlayıcıdır. Eğer hala gardırobunuzda şık bir kot cekete yer ayırmadıysanız en kısa sürede yer ayırmanızı ve kot ceket almanızı öneririz. Kot ceket nasıl kombinlenir sorunuzun cevaplarına gelelim;

  • Kot ceketle yaratacağınız kombin seçeneklerinin bacak boyunuzu uzun göstermesini istiyorsanız uzun maxi etekleri tercih edebilirsiniz. Maxi etek ya da elbiselerle şık bir şekilde kombin edebileceğiniz kot ceketler boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayacaktır.
  • Ofis yaşamı için yaratacağınız şık kombin parçalarınıza kot ceketinizi de ilave edebilirsiniz. Daha spor bir şıklık için blazer ceket yerine kalem etek ve kot ceket kombin seçeneğini denemenizi öneririz.
  • Kot ceketinizi mini elbiselerle de rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Özellikle içerisinde bulunduğumuz sonbahar aylarında moda trendleri arasında yer alan desenli elbiselerden biri ile kot ceketinizi kombin edebilir bu parçaya son olarak kısa topuklu bot modellerinden biri ile imzanızı atabilirsiniz.
  • Şık ve feminen bir duruş yakalamak istiyorsanız kot ceketinizi deri pantolonunuzla kombin edebilirsiniz. Dikkat çekici bir şıklık için ideal bir kombin seçeneğidir.
  • Kot ceketlerin en çok uyum gösterdiği parçaların desenli modeller olduğunu söylemek mümkün. Özellikle yeni sezonda sıkça karşılaştığımız leopar, çiçekli ve geometrik desenlerin kot ceket kombin seçenekleri için mükemmel parçalar olduğunu bilmenizde fayda var.
  • Son olaraktan ise kot ceket kombin ederken şal, fular ya da atkı kullanarak oldukça şık bir stil yaratabilirsiniz. Bu tarz parçalarla kombin edeceğiniz kot ceketiniz sizin için oldukça feminen bir duruş sağlayacaktır.

Sizler İçin Seçtiklerimize Ne Dersiniz?

kombin1 kombin2 kombin3 kombin4

kombin5 kombin6 kombin7 kombin8

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here