Kolay Yapılan Saç Modelleri

Saç Modelleri

Saçlar bayanların en çok özen gösterdiği ve bakımını eksik etmediği aksesuarlarıdır. Bu nedenle saç modelleri kıyafet ile uyumlu değilse yapılan tercihler ve kombin göz doldurmayan bir hal alabilir. Bayanların yapması gereken ise kendi yüz tiplerine uygun modelleri, hangi kıyafetler ile kullanacaklarını bilmektir.
Günlük hayatımızda saçlar kolay şekillerde kullanılır. Saçları açık bırakmak, arkadan hafif bol bir şekilde toplamak, örmek ya da sıkıca toplamak gibi küçük detaylar ile yaşam süreriz. Ancak söz konusu özel günler olduğunda bayanlara hemen kuaför yolu gözükür. Bayanlar hangi modeli yaptıracaklarına çoğu zaman karar veremez ve kendini kuaförün ellerine bırakır ama ya kuaföre gidecek zamanınız yoksa o zaman ne yaparsınız? İşte, size harikalar yaratabileceğiniz pratik saç modelleri.

Pratik Saç Modelleri

Pratik Saç ModelleriPratik Saç  Modelleri

 

Pratik saç modelleri bayanların zamanı olmadığında tercih edebileceği en ideal yoldur. Bu modelde saçlarınızı üç parçaya ayırın ve arkada kalan kısmını klasik şekilde boynunuza kadar örün ve kalan kısmı sıkı bir lastik toka ile bağlayın. Daha sonra örgüyü sağdan ve soldan hafif çekiştirerek bollaştırın. Aşağıda kalan saçları ise ensenizde örgünün arkasına sıkıştırın. Sağ tarafta ve sol tarafta kalan saçları da yuvarlayarak arkada örgünün arka kısmına sarın.

Pratik  Saç  Modelleri Pratik Saç    Modelleri
Saçlarınızı bir yana ayırın ve balıksırtı gibi örmeye başlayın. Ancak üç tutamdan değil iki tutamdan kılçık denilen örme tarzıyla bunu yapmanız gerekir. Tüm saçınızı bir tarafınıza doğru ördükten sonra görünmez bir lastik tokayla sabitleyin. Daha sonra şekilde gösterildiği gibi aşağıda kalan örgülerinize volüm verin. Genişletilen kılçık örgü ile hem spor hem de şık bir hava yaratacaksınız. İsterseniz ön taraftan perçemlerinizi bırakabilirsiniz.

Pratik Saç     Modelleri

Pratik saç modelleri resimlerini görmek için galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here