Koç ve Boğa Burcuna Göre Abiye Elbise Seçimi

Abiye Elbiseler

Abiye elbise kişinin özel bir ortamda giydiği kıyafetlerdir. Şık ve gösterişli olması nedeniyle bu ismi almıştır. Ancak sade ve şık bir tercih de yapılabilir. Bunları kişi katılacağı ortama göre seçmektedir. Kısa abiye elbiseler olduğu gibi uzun olanlarda mevcuttur. Kişiye göre son derece özel olan yerlerde uzun abiyeler tercih edilir ama sadece bulunması gerektiği için katılınan ortamlarda kısa abiye elbise tercihi yapılır. Örneklendirmek gerekirse yakın bir arkadaşınızın düğününe uzun bir elbiseyle gitmeniz gerekir ancak çok da yakın sayılmayan bir arkadaşınız sizi düğününe davet ettiyse oraya kısa bir abiyeyle katılmak doğru olacaktır.
Abiye tercihleri ortama ve kişiye göre şekillendiğine göre bakalım burçlar söz konusu olduğunda abiye tercihleri nasıl yapılıyor.

Koç ve Boğa Burcu Abiye Tercihleri

Koç Burcu

Koç Burcu
Koç burcu kadını ne istediğini bilir, kararlı ve cesur duruşuyla dikkat çeker. İşte tam da buradayım der ve bir koç kadını çevresi tarafından hemen fark edilir bir atmosferde yer alır. Kıyafet tercihlerinde cesur kıyafetleri giyme konusunda tereddüt yaşamadan kullanırlar. Abiye elbise söz konusu olduğunda ise fiziğine güvenen koç kadını olgun ve daha kararlı bir görüntü sergilerler. Bu nedenle en çok tercih edilen abiyelerinin arasında lacivert renk gelir ve derin göğüs dekoltesi olan bir elbise koçlara uygun olacaktır. Göğüs bölümünden bele kadar inen taşlı elbise sayesinde ruhunuzu ortaya çıkaracaksınız ve gecenin dikkat çeken ismi haline geleceksiniz.

Boğa Burcu
Boğa Burcu
Boğa burcu kadını güzelliğine ve giydiği kıyafete son derece önem verir. Gideceği her davet öncesi özenle hazırlanır ve asla abartıdan hoşlanmaz. Kıyafetlerinde uyum ararlar ve o şekilde tercihler yaparlar. O nedenle elbise seçimlerini seçtiği çanta ve ayakkabı modelleriyle gerçek bir modacı havasında tamamlar. Modaya uygun giyinmekten hoşlanan boğalar genelde sade ve yumuşak renkler tercih eder. Pudra rengi abiyeler bu nedenle boğalar için uygundur. Straplez olan elbisenin üzerinde bulunan tül pelerin ile farklılık arayışını tamamlayabilirler.

Koç ve boğa burcu diğer abiye tercihlerinin neler olabileceğini galerimizden görebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here