Koç Burcu Kadını Özellikleri

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden
:
Mars
Ateş
Öncü
1, 9
Salı
Yakut
Kırmızı
İmparator
Koyun
ıtır, hanımeli, pars zambağı
Elmas
Demir

 

Koç Burcu Kadının Özellikleri

Koç burcu kadını hareketli, konuşmayı seven espri anlayışlı sağlam bir kişiliğe sahiptir. Dış görünüş olarak fit görünümlü ve albenisi yüksek vücuduyla ön plana çıkar.  Koç burcu kadınları bu özelliklerinden dolayı oldukça dikkat çekicidirler.

Koç burcu kadınları iş hayatında idealist bir yapıya sahiptir. Bu idealist yapı onu işinde hırslı ve azimli kılar. Koç kadınlarının akıllarına koydukları şey bilin ki gerçekleşir çünkü tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptirler.  Zaman planlaması ve çalışkanlığı iş hayatında koç kadınını vazgeçilmez çalışma arkadaşlarından biri yapar.

Koç kadını arkadaşlarınca oldukça sempatik ve eğlenceli bulunur fakat koç kadını kendini sürekli eleştirmesi ve kendine kusur bulmasıyla ünlüdür. Bu onun zaman zaman mutsuz olmasına sebep olur. İyi ve fedakar bir dosttur. Eğer bir insanın kendine değer verdiğini anladı ise her türlü fedakarlığı gösterebilecek bir yapıya sahiptir.

Koç kadını duygusal yapısıyla kırılgan bir yapıya sahiptir. Kendisine eleştiri yöneltilmesi onu mutsuz kılabilir. Ailesine ve evine çok düşkün olan koç kadınları aynı zamanda iyi bir eş adayıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here