Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Bir önceki konumuzda Koç Burcu Kadının Özelliklerinden bahsetmiştik. Şimdi de koç bur erkeğinin özelliklerini sizlere aktaracağız.

 

Yönetici Gezegeni:
Element:
Nitelik:
Uğurlu Sayıları:
Gün:
Uğurlu Taşı:
Renk:
Tarot kartı:
Hayvan:
Bitki:
Kıymetli Taş:
Kıymetli Maden
:
Mars
Ateş
Öncü
1, 9
Salı
Yakut
Kırmızı
İmparator
Koyun
ıtır, hanımeli, pars zambağı
Elmas
Demir

Koç burcu erkeği otoriter bir yapıya sahiptir. Ona bir konuda hatalı kabul ettirmek neredeyse imkansızdır. Dik başlı ve bencil yapısı hatalarını görmesine engel olur.  Koç burcu erkeğini toplum içindeki hareketli ve enerjik yapısından tanıyabilirsiniz. Kendine güveni tamdır ve kararlıdır.

Eğer koç burcu erkeği ile evlenecek iseniz onun özgürlüğüne düşkünlüğünü bilmeniz gerekir. Özgürlüğüne düşkün yapısı iş hayatında da kendini gösterir. Onlar için en ideal iş kendi işleridir. Emir almaktan ve kontrol edilmekten nefret eder.  Kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Dostları ve arkadaşlarına aşırı bağlılık gösterir. Bazen bu bağlılık ilişkide olduğu kişiyi kıskandıracak düzeye ulaşır.  İnsanlara yardım etmek ve cömertlik koç erkeklerinin genlerinde vardır.

Koç erkeklerinin damarına basıldığında fazlaca kırıcı olabilirler. Açık sözlüdür ve kimseden sözünü esirgemez. Eleştirel yönü bazen aşırıya kaçabilir ve karşısındakini kırabilir. Evine düşkün ve ailesi için fedakardır ama bu onun dışarıyı sevmesine engel değildir. Evinde rahatlığı ve huzuru önemser .

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here