Kız Çocuk İçin Örgü Modelleri

Kız Çocuk İçin Örgü Modelleri

Kız çocuk için örgü modelleri geçmişten günümüze kadar modasını korumuştur. Her ne kadar hazıra yönelen bir tüketici çoğunluğu bulunsa da hala el emeği işlere büyük önem veren ve özen gösteren kitle de mevcuttur. El emeği denince aka gelen ilk şey ise örgü modelleridir. Hem kız çocuk için örgü modelleri hem de erkek çocuk için örgü modelleri bayanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.
Kız çocuklarının hem bahar hem de kış aylarında rahatlıkla giyip soğuktan korunabileceği örgü modellerine her gün bir yenisi daha eklenmektedir. Örgü tutkunu annelerin, anneanne ve de babaannelerin vazgeçilmezi olan bu modeller marifetli ellerle buluşunca ortaya eşsiz görüntüler çıkmaktadır. Sizler de kız çocuklarınız için rengârenk hırkalar, kazaklar ve yelekler örebilirsiniz. Modası hiçbir zaman geçmeyen örgünün sizin ellerinizde de can bulmasını sağlayabilirsiniz.

Kız çocuk için örgü  modelleri

Kız Çocuk Yelek ve Kazaklarında Örgü çeşitleri

Sizler için birkaç model tavsiyesinde bulunacağımız bu kısmı dikkatlice okumanızı öneririz. Kız çocuk için örgü modelleri arasında önereceğimiz ilk model pembe ya da kırmızı ip ile örülecek baklava desenli şık bir hırka modeli olacak. Yuvarlak yakalı öreceğiniz bu hırkanın yakasını iki katlı fırfır ile de süsleyebilirsiniz. Düğmeli olarak öreceğiniz bu hırka kızınıza çok yakışacaktır. İkinci modelimiz ise yine baklava desenli olacak ve saç örgüsü modeli de hırkaya eklenecek. Şal yaka tasarımı ile bütünleştireceğiniz bu hırkada da kırmızı veya sarı renklerini tercih edebilirsiniz. Şiş ile örülecek modelde yaka kısmı lastik örgü deseni ile kolun üst kısımları ve ön beden kısmı da saç örgüsü modeli ile örülmelidir.

Sizler de kız çocuklarınıza hırkalar ve yelekler örmek istiyorsanız kız çocuk için örgü modelleri galerimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here