Kışlık Kadın Şapkası Trendleri

kadin orgu bere ornegi

Soğuktan kendimizi korumaya çalışırken tarzımızı da yansıtan ve kıyafetlerimizin dikkat çekici detaylarından olan şapkalarımızı da unutmuyoruz. Kışlık bayan şapka modelleri 2016 yılında da takılmaya devam ediyor. Sizde sonbahar,kış alışverişinizi yapmadan önce bu sezonun şapka trendlerinede göz atmayı unutmayın. Alışverişinize fikir katabilmek adına sezonun şapkalarına sizler için göz atalım istedik.

Binici şapkaları; kışın oldukça rağbet gören şapka trendlerinden biri, genelde at binerken görmeye alıştığımız şapka modeli bu sezonun sokak stillerinde kendine yer bulmuş durumda.

Tüllü şapkalar; bu kış kıyafetlerimizde de sıkça karşılaşacağımız tüller, danteller şapkalarda da kendine yer bulmuş durumda. Eskiden bir düğün, nikâh aksesuarı gibi görünen tül ve dantel detaylı şapkalar günümüzde sokak şıklığına yansımış durumda. Her yıl kullandığınız düz berelerinizden sıkılıp farklılık arayanlar tüllü şapkaları tercih edebilirler.

Kürk şapkalar; yıllardır kürk kadınların vazgeçilmez parçasıdır. Soğuk kış günlerinde gördüğünüzde bile içinizi ısıtan kürk şapkalarla elegan bir görüntü yakalayabilirsiniz.

İşlemeli şapkalar; şıkır şıkır göz alıcı parçalardan hoşlanıyorsanız taşlı ve işlemeli şapkalar sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Günümüzde kadınlar kadar erkeklerinde modayı yakından takip ettiğini görmekteyiz. Bu yılın erkek modasında sık göreceğimiz renklerin başında kahverengi ve tonları yerini alırken bordo, yeşil ve mavi onu izlemektedir.

Sezonun erkek modası kombinlerine göz attığımızda tek renk kullanımının bu sene out olduğunu görmekteyiz. Stil sahibi erkeklerin farklı renklerin birbiri ile kullanılıp müthiş kombinler oluşturmasına, sıradanlıktan sıkılan erkeklerin cesaretlenmesine öncü olabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here