Kışın Şort Giyme Tüyoları

Son yıllarda mağazalarda kışlık kumaşlardan yapılmış şortlar yer alıyor. Kışın şort giyme fikri ilk başlarda biraz garip gibi görünse de uygun kombinlerle hemen hemen herkes bu modaya ayak uydurdu. Eğer siz denemeye cesaret edemeyenlerdenseniz kışın şort giyme tüyolarımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Çıkacağınız ilk alışverişte kendinizi mağazada şort alırken bulursanız hiç şaşırmayın. O halde tüyolarımıza geçebiliriz.

 

  • Siyah+ siyah kuralı:  Eğer şort giyme denemelerinizin başlarındaysanız veya vücudunuzda kapatmak istediğiniz bazı kusurlarınız varsa ilk zamanlar için siyah+ siyah kuralı uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Bu kuralda üzerinizdeki bütün herşeyi siyah giymeniz gerekiyor. Çorabınızı, ayakkabınızı, şortunuzu tamamen siyah seçmelisiniz. Kapatmak istediğiniz bölge üst kısmınızdaysa üstünüzü de siyah renk yapabilirsiniz. Böylelikle hem rahat bir alışma süreci geçirirsiniz hem de daha fit bir görüntüye sahip olursunuz.

 

sort7-2

 

 

  • Blazer ceket ile kombinleyin: Şortlar genellikle spor bir hava verir. Opak çorapla birlikte uygun topuklu ayakkabı veya botlarla kombinlediğiniz şortun üzerine uzun bir ceket giydiğinizde inanılmaz şık görünebilirsiniz.

 

blazer-ceket-ve-şort-kombinleri-2014

 

 

  •     Opak çoraplarla kombinleyin:  Şortlarınızı opak çorapla birlikte  giyerek kışa uygun daha rahat kombin yapabilirsiniz. Opak çorabın üzerine giyeceğiniz diz üstü çizmeler de sizi oldukça şık gösterecektir. Eğer çok soğuk bir havada değilseniz opak çorap yerine daha ince çoraplar da giyebilirsiniz.

 

ş1

 

 

  •  Ofis için tüvit şortlar: Şortunuzu ofis şıklığına taşımak istiyorsanız o zaman tüvit şortları denemenizi tavsiye ediyoruz. Diğer kumaşlara göre daha kalın olan bu şortlar ofis ortamı için de gayet uygun bir parça olacaktır.

 

722_2

 

  •      Deri şorttan vazgeçmeyin: Hem yazın hem de kışın rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parça deri şort. Soğuk havalarda opak çoraplarla, daha sıcak havalarda ince çorapla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

page b

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here