Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü

Kiraz mevsimi dizisi son zamanlarda konusu, akıcılığı ve oyunculuk kalitesi ile görsel medyada kendinden fazlası ile söz ettirmiş Türk toplumunun da beğeni kriterleri içinde üst sıralara çıkıp yüz binlerce aileyi ekrana kilitlemiştir. Tüm oyuncularının ismi ezbere bilinen, yeni bölümünün merak ile beklendiği dizi senaryonun özgünlüğü ve kullanılan akıcı dili ile daha uzun dönemler gündemden düşecek gibi görünmüyor. Dizinin en beğenilen oyuncularından biri olan Özge Gürel dizide Öykü adlı karaktere can vermektedir. Karakteri canlandırışındaki samimiyet ve yalınlık Türk halkının öyküyü kısa bir sürede sanki kendi evlatlarıymış gibi sahiplenmelerini sağladı.

Dizide Öykü olarak tanıdığımız Özge Gürel 5 Şubat 1987 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğretimini silivre de tamamladı uzun bir süre oyunculuk eğitimi aldı. Oynadığı diziler sırasıyla;

  1. Kızım nerede,
  2. Huzur sokağı,
  3. Muhteşem yüzyıl,
  4. Medcezir,
  5. Kiraz mevsimi

Halen oyunculuk eğitimleri almaya devam eden Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü yani namı değer Özge Gürel aynı zamanda şan ve diksiyon dersleri almaktadır. Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü olarak oyunculuk kariyerini pekiştirme peşinde olan genç ve güzel oyuncu, yeni projelerle karşımıza çıkmak için hazırlanmaktadır. Daha uzun bir süre karşımıza Kiraz Mevsimi Dizisi Öykü olarak ekranlarımızda olacak olan Özge Gürel hanımefendiliğiyle ile Türk Halkının Gönlünde taht kurmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here