Kayra 2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Kayra’nın merakla beklenen koleksiyonu ”Mardin’de Sonbahar.. Sonbaharı keşfe hazır mısın?” sloganı ile hazırladığı look book’unu online sitesinde yayınladı. Tesettürlü bayanların merakla beklediği yeni sezon koleksiyonları hayli dikkat çekiciydi. Kayra 2015 sonbahar kış koleksiyonu sonbaharın hüznü ve serinliğine yakışır siyah kumaşların baskın etkisine sahipti. Şık ve zarif bir görünüme kavuşmak isteyenlerin tercihi Kayra yeni sezonda siyah ve beyazın hakim olduğu bir koleksiyon ile ürünlerini tesettürlü bayanların beğenisine sundu. Oldukça hareketli ve renkli parçaların da yer aldığı koleksiyonda 2015 modasına uygun desenli parçalara da yer verilmişti. Sizlere bu yazımızda sonbahar kış sezonuna dair koleksiyonlarını ortaya çıkaran Kayra modellerinden bahsedeceğiz.

Kayra sonbahar kış koleksiyonu siyah ve beyaz renk hakimiyetinde kalın ve sıcacık kumaşların etkisi ile tanıtıldı. Ayrıca yeni koleksiyonda 2015’in moda rengi mavinin yanı sıra kırmızı, yeşil, mor ve bej gibi tonlara da yer verildi. Kayra’nın yeni sezona dair hazırladığı koleksiyon tam bir moda akımı. Özellikle iş kadınlarına özel kombin seçeneklerine de yer ayıran Kayra tesettürlü bayanların iş yaşamındaki tarzına da yeni bir şekil kazandırıyor. Tesettür giyim ürünlerinde kendini kanıtlamış Kayra 2015 sonbahar kış koleksiyonu ile tesettürlü bayanların vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor. Günlük yaşamda ve elit ortamlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz Kayra tesettür giyim ürünleri kısa bir süre sonra gardırobunuzdaki yerini alabilir.

Tesettür giyim markaları arasında en çok tercih edilenler listesinde yer alan Kayra koleksiyonu Mardin’de hazırlanan fotoğraflar ile tesettür modasını şekillendiriyor. Yeni sezonun renk ve desen çeşitliliğindeki geniş yelpaze Kayra’nın da look book’una yansıyan detaylar arasında. Etekler, tayt ve tunikler, uzun elbiseler ve rengarenk desenlere sahip eşarplar ile yeni koleksiyonunu tesettürlü bayanların beğenisine sunan Kayra 2015 yılında da en çok tercih edilen marka olmayı hedefliyor.

 Kayra 2015 Sonbahar Kış Kataloğunda Yer Alan Modeller

 kayra8 kayra7

kayra6 kayra4

kayra3 kayra2

kayra1 Kayra 2015 koleksiyonu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here